Audiotech logo

Arturia V Collection – aktualizacja 9.1

V Collection 9.1 750px

Arturia ogłosiła aktualizację do V Collection sygnowaną jako 9.1. Aby inspirować i pobudzać kreatywność, Arturia zawsze dąży do ulepszania swojego oprogramowania za pomocą regularnych aktualizacji. Co nowego tym razem?

Nowe samouczki dotyczące sound designu
Dowiedz się więcej o tym, jak od podstaw tworzyć dźwięki, od najgrubszych basów po najdziksze SFX, dzięki 21 wbudowanym samouczkom projektowania dźwięku. Dostępne dla KORG MS-20 V, Prophet-5 V, CS-80 V i SQ80 V.

Udoskonalony Analog Lab
Możesz teraz uzyskać dostęp do opcji polifonii dla wszystkich instrumentów i presetów bezpośrednio w Analog Lab, dostosować ustawienia MPE za pomocą panelu bocznego i wprowadzić dźwięk do Vocoder V.

Ulepszona przeglądarka
V Collection i Analog Lab oferują teraz jeszcze lepsze ułatwienia dostępu dla niedowidzących muzyków i producentów. Poruszaj się po dźwiękach i zarządzaj swoją biblioteką za pomocą wielu nowych skrótów klawiaturowych i dodanych informacji zwrotnych od wbudowanego lektora.

Integracja z MiniLab 3
Możesz teraz sterować każdym instrumentem V Collection 9 za pomocą elementów sterujących w kontrolerze MiniLab 3 dzięki lepszej integracji, co pozwala dostosować dźwięk, przeglądać presety i cieszyć się usprawnionym workflow.

Ulepszone tagowanie i listy odtwarzania
Twórz niestandardowe listy odtwarzania, poruszaj się po własnych tagach i po bibliotekach ustawień V Collection szybciej niż kiedykolwiek dzięki wielu ulepszeniom i poprawkom systemu tagowania i list odtwarzania, obejmującym: kolejność ustawień, kopiowanie i wklejanie, duplikowanie i nie tylko.

Zmiana lokalizacji zasobów ASC
W Arturia Software Center możesz teraz określić miejsce przechowywania plików zasobów, ułatwiając bezproblemowe zarządzanie pobranymi plikami i aktualizacjami.

Certyfikat NKS
Wszystkie instrumenty V Collection 9 są teraz w pełni certyfikowane przez NKS, zapewniając bezproblemową pracę w DAW ze sprzętem i oprogramowaniem Native Instruments wraz z wtyczkami Arturia.

Poprawki wydajności
Dzięki szeroko zakrojonym testom i opiniom użytkowników, V Collection 9.1 wprowadza szereg poprawek wydajności dla wybranych instrumentów.

Zaktualizuj swoje V Collection już teraz! Poniżej więcej informacji na temat całego pakietu.

Arturia V Collection 9 to pakiet wirtualnych instrumentów klasy referencyjnej dla producentów muzycznych, twórców i projektantów dźwięku. Od klasycznych emulacji przez najnowocześniejsze silniki syntezy, fizycznie modelowane pianina po sugestywne, hybrydowe rozwiązania. Ten wyselekcjonowany 32-instrumentalny wybór zapewnia natychmiastowy dostęp do profesjonalnych dźwięków i głęboką, twórczą funkcjonalność.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors