Audiotech logo

Arturia startuje z nową serią – SOUNDS: uncovered!

Seria odkrywa najgłębsze możliwości instrumentów i efektów Arturia oraz pomoże użytkownikom odblokować ich prawdziwy potencjał brzmieniowy. Dodatkowo, aby uczcić tę premierę, Arturia oferuje ogromne 50% zniżki na poszczególne tytuły oprogramowania, a także ogromną bibliotekę inspirujących banków dźwięków. Te oferty będą dostępne dla wszystkich użytkowników od 9 do 25 lutego.

SOUNDS: uncovered

Nadszedł czas, aby zabrać swój dźwięk dalej – przywitaj się z SOUNDS: uncovered. Jest to nowa seria filmów na Instagramie, która pokazuje, jak odblokować ukryty potencjał drzemiący w ulubionych tytułach oprogramowania Arturia. W każdym odcinku poznasz inne narzędzie twórcze i dowiesz się, jak może ono przekraczać kolejne granice!

W mniej niż minutę na odcinek poznasz sekretne tricki twoich ulubionych gatunków, artystów i producentów, od trapu po kinowe ścieżki dźwiękowe! Dodatkowo – 50% zniżki na poszczególne tytuły oprogramowania i banki dźwięków. Między innymi:

● Instrumenty: Analog Lab V, Pigments, Jup-8 V i wiele innych.
● Efekty: Comp FET-76, Rev PLATE-140, Pre 1973 i wiele innych.
● Banki dźwięków: Ogromna biblioteka dźwięków, od kinowych po deep house.

Rendez-vous na Instagramie

Arturia będzie regularnie wydawać nowe odcinki na swoim Instagramie, dlatego śledź koniecznie oficjalny profil Arturia i Arturia_Polska na Instagramie!

Więcej informacji znajdziecie również na oficjalnej stronie akcji >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors