Audiotech logo

Arturia przedstawia FX Collection!

Arturia przedstawia FX Collection, czyli kompletny zestaw wysokiej jakości efektów, zebranych w jedną paczkę! Jest to swoista kombinacja dziedzictwa branży muzycznej z futurystycznymi funkcjami i niezrównaną jakością dźwięku! Na kolekcję składa się 15 efektów (po 3 z każdego rodzaju): preampy, kompresory, filtry, delaye oraz pogłosy (w tym dwa najnowsze!)

Traktuj swoje brzmienie we właściwy sposób: w wyniku dziesięcioleci dedykowanych badań, analiz i modelowania, te 15 doskonałych efektów całkowicie zmieni sposób nagrywania i miksowania muzyki. Łącząc najlepsze w historii efekty i procesory dźwięku ze świeżymi, współczesnymi funkcjami i możliwościami, FX Collection jest niezbędnym narzędziem dla współczesnego producenta.

Dziedzictwo muzyczne łączy się z najnowocześniejszą technologią: innowacyjna technologia Arturii pozwala ożywić klasykę studyjną i umożliwia dodanie nowych funkcji, takich jak: tracking look-ahaed, sidechaining, envelope follower i zaawansowane kształtowanie tonów. Wszystko to wprowadza te efekty na zupełnie nowy poziom. Niektóre wtyczki są nawet całkowicie oryginalnymi projektami Arturii, które łączą to, co najbardziej lubimy w różnych efektach, i przedstawiają ekscytujące, nigdy wcześniej niespotykane możliwości twórcze.

Spersonalizuj je: każdy parametr w każdej wtyczce FX Collection można zmapować pod ulubiony kontroler MIDI, aby uzyskać natychmiastową, praktyczną kontrolę nad miksem. Z łatwością odfiltruj częstotliwości, dostrój przedwzmacniacz lub stwórz kreatywny efekt z regulacją prędkości taśmy w locie. Te efekty mogą być częścią twojego procesu twórczego w taki sam sposób, jak twoje instrumenty. Używaj ich, występuj z nimi, eksperymentuj i znajdź nowe, pomysłowe, osobiste sposoby na wzniesienie swojej muzyki na wyższy poziom!

Kupując FX Collection zamiast każdego z zestawu efektów pojedynczo, można sporo zaoszczędzić! Warto podkreślić, że do 4 marca trwa specjalna promocja, gdzie całość jest dostępna za 100 euro taniej!

Więcej informacji na stronie internetowej Arturia >>>TUTAJ!<<<

 

W skład FX Collection wchodzą:

Pogłosy

Oszałamiające vintage’owe pogłosy i supernowoczesna bestia algorytmiczna, od razu dadzą „to coś” twojej muzyce!

•Rev PLATE-140 – vintage’owy pogłos płytowy, świetny do wokali

•Rev SPRING-636 – pogłos sprężynowy z charakterem

•Rev INTENSITY – futurystyczny pogłos cyfrowy – oryginalny, algorytmiczny, kreatywny pogłos z nieskończonymi możliwościami modulacyjnymi

Delaye

Dodaj wysaturowane, lo-fi lub współczesne delaye do twojego arsenału muzycznego!

•Delay TAPE-201 – analogowe, saturowane echo – organiczny, saturowany delay i pogłos w jednym

•Delay MEMORY BRIGADE – filtrowane analogowe echo – ikoniczny delay lo-fi, który pomógł najlepszym gitarzystom i producentom uzyskać ich unikalny ton!

•Delay ETERNITY – nieskończenie kreatywny delay. Ekscytujący, oryginalny, cechujący się zintegrowanymi efektami i inspirującym brzmieniem. Delay Eternity jest innowacyjnym narzędziem dla współczesnego producenta.

Preampy

Wprowadź sygnał wejściowy do jednych z najlepszych przedwzmacniaczy na świecie, pochodzących z topowych rozwiązań, które posiada niemalże każde pro studio.

•Pre 1973 – brytyjska ikona brzmienia z lat 70 – vintage’owe brzmienie najlepszych studio, perfekcyjnie zrekreowane z myślą o współczesnych producentach

•Pre TridA – wielokrotnie nagradzane i rzadkie EQ – jeden z najbardziej ekskluzywnych channel stripów jaki kiedykolwiek został stworzony – teraz dostępny w twoim DAW!

•Pre V76 – wspaniały przedwzmacniacz lampowy – brzmienie, które zdefiniowało muzykę popularną lat 60 – teraz w twoim wirtualnym studiu!

Kompresory

Kontroluj dynamikę, zbliż całość do siebie, dodaj vintage’owy charakter dzięki tym trzem kompresorom.

•Comp VCA-65 – świetne rozwiązanie do kompresowania partii rytmicznych

•Comp FET-76 – sprawi, że wszystko zabrzmi lepiej – jeden z najbardziej ikonicznych kompresorów studyjnych jakie kiedykolwiek stworzono, zrekreowany w postaci wtyczki. Perfekcyjny na wokalach i instrumentach.

•Comp TUBE-STA – potężne, broadcastowe brzmienie – sekretna broń na potrzeby basu i wokali już od lat 50!

Filtry

Wykorzystaj najlepsze filtry pochodzące z syntezatorów na jakimkolwiek sygnale i wykorzystaj kreatywny potencjał!

•Filter MINI – Filtr dolnoprzepustowy dla filozofów – wtyczkowa rekreacja sławnego moogowskiego filtra drabinkowego 24dB/oktawę, zaktualizowana o nowe ekscytujące funkcje

•Filter M12 – wielotrybowy potwór – filtr pochodzący z legendarnego polifonicznego syntezatora. Współczesna wtyczka do twojego DAW!

•Filter SEM – legenda filtracji stworzona przez Toma Oberheima z nowoczesnym zacięciem – teraz możesz wykorzystać sam filtr do jakichkolwiek celów!

Co sprawia, że te efekty są unikalne?

Każdy plugin jest intuicyjny w użytkowaniu, cechuje się oryginalnymi funkcjami, brzmi świetnie i sprawi, że będziesz z nich korzystał bez przerwy!

Dokładne modelowanie obwodów włącznie z najmniejszymi detalami i niuansami – klasyki się odrodziły dzięki technologiom True Analog Emulation® (TAE®) oraz Physical Modeling technology® (Phi®).

Nowe funkcje – każda wtyczka została rozszerzona o nowe funkcjonalności, takie jak:

  • tracking look-ahead, envelope follower, sidechaining oraz korekcja pre-post
  • niesamowite presety: bazują na ustawieniach inżynierów i studiów, które korzystają z tych efektów bez przerwy
  • wewnętrzne tutoriale: naucz się danej wtyczki podążając krok po kroku za samouczkiem!

Reasumując, jest to kulminacja dekad badań i osiągnięć technologicznych w dziedzinie dźwięku. Teraz na wyciągnięcie ręki!

Cena i dostępność

Arturia ruszyła ze specjalną ofertą początkową, która trwa do 4 marca 2020 i pozwala zakupić cały zestaw za 100 euro mniej! Warto też podkreślić, iż jeżeli jesteś już klientem Arturii i masz inne produkty, to na swoim koncie znajdziesz dedykowaną ofertę, przygotowaną specjalnie dla Ciebie! Więcej informacji na stronie Arturia.com

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors