Audiotech logo

Arturia ogłasza KeyLab Essential 88!

Arturia ogłosiła najnowszego członka rodziny KeyLab Essential – kontroler w wersji 88-klawiszowej!

KeyLab Essential 88 jest potężnym 88-klawiszowym kontrolerem, który jest wypakowany inspirującymi funkcjami, upraszcza twój studyjny workflow, a także dostarcza mnóstwo świetnego softu! A co najważniejsze – całość jest wyjątkowo przyjazna dla twojego portfela.

Jest to jeden z najbardziej przystępnych cenowo, 88-klawiszowych kontrolerów na rynku, który udostępnia nową klawiaturę, która jest idealnym balansem pomiędzy szybką klawiaturą syntezatorową a tradycyjną ważoną dla pianistów.

Dzięki fantastycznym funkcjom i dodawanemu software’owi, KeyLab Eseential 88 dostarcza wszystko czego potrzebujesz aby móc od razu tworzyć i nagrywać muzykę. Intuicyjne kontrolki, idealne wsparcie oprogramowania Analog Lab i świetna integracja z DAW, sprawia że każdego dnia będziesz zainspirowany do tworzenia muzyki.

Trochę danych:

 • 88-klawiszowa hybrydowa klawiatura synth-piano, czuła na velocity
 • 16 podświetlanych padów
 • 9 faderów i encoderów
 • Wsparcie DAW wraz z protokołami Macie / HUI
 • Przyciskalny jog nawigacyjny
 • Koło modulacji i pitch bender
 • Pełna integracja z Analog Lab
 • Tryb odgrywania akordów
 • Wyświetlacz LCD
 • Urządzenie typu plug’n’play poprzez USB
 • Współpracuje z iOS i Androidem
 • Opcjonalna możliwość podpięcia pedału sustain i zewnętrznego zasilania

Niesamowity kontroler, który stanie się centrum twojego studia i dostarczany jest wraz z świetnym oprogramowaniem:

Analog Lab

Perfekcyjnie zintegrowane brzmienia syntetyczne i klawiszowe. Mnóstwo inspiracji i kreatywności. Ponad 6500 świetnych presetów, pobranych od 30 klasycznych instrumentów. Odkryj inspirację na każdym kroku twojej muzycznej podróży.

Ableton Live Lite

Nagrywaj, miksuj i twórz muzykę. Jest to wstęp do świata Ableton Live, profesjonalnego oprogramowania, które wykorzystuje mnóstwo producentów, DJów i perfomerów na całym świecie. Wersja Lite pozwoli ci w pełni cieszyć się procesem kreacji!

UVI Grand Piano Model D

Pięknie brzmiące pianino, którego próbki pochodzą ze światowych najlepszych sal koncertowych i studiów nagraniowych. Odczuj i usłysz każdy detal brzmienia pianina.

KeyLab Essential 88 daje ci wszystko czego byś wymagał od 88-klawiszowego kontrolera. Jest lekki i łatwy w transporcie, wygląda stylowo, gwarantuje głęboką integrację z oprogramowaniem i DAWami i do tego udostępnia świetny soft i brzmienia. Czego chcieć więcej?

Dostępność przewidziana jest na wiosnę 2020 roku!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors