Audiotech logo

Arturia ogłasza KeyLab Essential 88 Black Edition!

Arturia KeyLab Essential 88 Black Edition 1

Arturia KeyLab Essential 88 Black Edition to limitowana czarna edycja popularnego kontrolera MIDI. Francuski producent wykonuje swoje produkty głównie w białym wykończeniu, ale regularnie tworzy limitowane edycje w ciemniejszych wykończeniach. Tym razem nadszedł czas na kontroler KeyLab Essential 88!

Poczuj moc

8 padów, 9 encoderów, 9 faderów i ekspresyjna klawiatura czuła na velocity i aftertouch. Każdy aspekt KeyLaba Essential 88 został starannie zaprojektowany, aby oddać w ręce użytkownika najlepsze możliwe doświadczenia w czasie projektowania i performance’u. Od responsywnych klawiszy do inteligentnie przypisanych pokręteł i faderów, wszystko to sprawi, że poczujesz moc kreacji. KeyLab Essential pozwoli na szybką i intuicyjną nawigację wewnątrz stacji roboczej, dzięki dedykowanemu DAW Command Center. Do tego pełna integracja z oprogramowaniem Analog Lab, pozwoli na szybkie przeglądanie presetów i brzmień oraz ich dostosowywanie. Klawisze zostały zaprojektowane tak, aby cechowały się lekką i szybszą akcją, aby odciążyć palce i nadgarstki.

Przejmij kontrolę

Arturia KeyLab Essential 88 pozwoli ci na sprytną i zgrabną pracę związaną z codziennymi działaniami wewnątrz oprogramowania nagrywającego. Odtwórz swoje ścieżki, przemieszczaj się po projekcie, zapisz, uaktywnij metronom i pętlę, nagraj, czy dograj w czasie rzeczywistym. Wszystkie te funkcjonalności powodują, że trzymasz swoje ręce na komputerze, a umysł skupiony jest na muzyce. Dodatkowo pełna integracja z oprogramowaniem Analog Lab, powoduje że jest to zintegrowane środowisko muzyczne ale i zarazem jest to uniwersalny kontroler MIDI, z pomocą którego możesz korzystać z jakichkolwiek zewnętrznych instrumentów, czy oprogramowania. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją muzyczną przygodę, nie obawiaj się, do KeyLaba Essential dorzucany jest Ableton Live Lite, więc możesz rozpocząć nagrywanie, edytowanie i wydawanie swojej muzyki z pomocą jednej z najpopularniejszych platform na świecie.

Arturia KeyLab Essential 88 Black Edition 2

Jeżeli chodzi o funkcjonalności to nic się nie zmienia względem oryginalnego Arturia KeyLab Essential 88, dlatego jeżeli „polujecie” na mroczniejszą klawiaturę MIDI to właśnie jest ten moment! ????

Pełną specyfikację kontrolera znajdziecie >>>TUTAJ!<<<

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors