Audiotech logo

Arturia na NAMM 2020!

Francuski producent sprzętu muzycznego i oprogramowania muzycznego Arturia zgłasza swoją obecność na NAMM 2020!

Od pierwszych kroków do dnia dzisiejszego, Arturia postawiła sobie za cel dostarczanie muzyki każdemu, koncentrując się na udostępnianiu wysokiej jakości oprogramowania, syntezatorów i kreatywnych narzędzi w konkurencyjnych cenach.

NAMM to fantastyczna okazja do spotkania ludzi stojących za tymi niesamowitymi instrumentami, kontrolerami i
interfejsami. W targach udział weźmie założyciel – Frederic Brun – kierujący zespołem projektantów produktów i ekspertów, którzy będą pod ręką, aby porozmawiać o najnowszych wydaniach, usłyszeć twoje historie, czy spostrzeżenia.

Na stoisku Arturia znajdziesz cogodzinne pokazy, występy gości specjalnych oraz ekspertów, którzy pomogą, odpowiedzą na pytania i pomogą stworzyć ciekawy materiał za pomocą nowego sprzętu.

Obecna linia instrumentów, kontrolerów i interfejsów Arturia będzie dostępna na wystawie i gotowa do demonstracji, jednak najbardziej ekscytujące będą dwie nowe premiery oraz aktualizacja jednego z najbardziej popularnych instrumentów! Także monitorujcie sprawę na bieżąco! :>

Jeżeli będziecie na miejscu, to koniecznie zajrzyjcie do hali A, na stoisko 11910.

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors