Audiotech logo

Arturia MiniFuse – interfejs audio do rapu i beatów (recenzja 24 Bity)

Arturia MiniFuse to kompaktowe interfejsy audio i MIDI, które zapewnią profesjonalną jakość odtwarzanego i nagrywanego dźwięku, uniwersalną łączność i świetną selekcję oprogramowania kreatywnego. Od nagrywania gitary po podcasty — to rozwiązanie dla każdego rodzaju dźwiękowej twórczości.

Takie cechy jak: świetne preampy, dodatkowy hub USB, pętla zwrotna (loopback), wartościowe oprogramowanie w zestawie, czy 5-letnia gwarancja, czynią je naprawdę mocnym graczem na rynku ????

Nitti Nit z kanału 24 Bity testował interfejs audio Arturia MiniFuse przez miesiąc i opublikował swoje wrażenia w szczerej recenzji. Zobaczcie co i jak!

Więcej informacji a propos interfejsów audio Arturia MiniFuse poniżej:

Arturia MiniFuse 1 to przenośny interfejs audio z 1 wejściem / 2 wyjściami, zaprojektowany z myślą o Tobie. Nagraj swój wokal, gitarę, podcast lub wyprodukuj swój utwór w najwyższej jakości studyjnej. Do tego dołączany jest kompletny pakiet oprogramowania z instrumentami, oprogramowaniem do nagrywania i efektami – nagrywanie i produkcja nigdy nie były łatwiejsze.

Arturia MiniFuse 2 to łatwy w użyciu interfejs audio i MIDI, który zapewnia profesjonalną jakość dźwięku, inteligentną łączność i wyselekcjonowany wybór najlepszego w branży oprogramowania kreatywnego. Od nagrywania gitary po podcasty — to rozwiązanie dla każdego rodzaju dźwiękowej twórczości.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors