Audiotech logo

Arturia MiniBrute V – dziki, analogowy softsynth

Arturia MiniBrute V – dziki, analogowy softsynth

Arturia MiniBrute V odzwierciedla rewolucyjnego ducha swojego poprzednika i wzmacnia go w domenie cyfrowej dzięki rozszerzonej polifonii, wbudowanemu rackowi efektowemu i zachowanym klasycznym funkcjom, takim jak filtr Steiner-Parker – zapewniając niezrównane ciepło i ziarno współczesnym twórcom muzycznym.

Surowa moc analogowa

MiniBrute V oferuje ten sam bezkompromisowy analogowy sound, jednak teraz zdolny do tworzenia złożonych brzmień akordów i warstwowych tekstur, które wykraczają poza jego monosynthowe DNA.

Wbudowany rack FX

Przekręć i przekształć analogową energię MiniBrute V za pomocą uniwersalnego racka FX – wyposażonego w 4 sloty efektowe i 17 typów efektów, aby jeszcze bardziej kształtować i rozbudowywać brzmienie.

Presety światowej klasy

Biblioteka fabryczna MiniBrute V została zaprojektowana przez cenionych syntezatorowców i profesjonalnych sound designerów, pozostając wiernym oryginałowi, jednocześnie przesuwając granice tego, co jest możliwe.

Intuicyjny interfejs

Poczuj bezpośredniość i głębię syntezy analogowej dzięki usprawnionej ścieżce sygnału MiniBrute V, dzięki czemu gra i programowanie jest niezwykle łatwe.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Arturia!

Polecamy zapoznać się z całym portfolio produktowym marki Arturia klikając poniżej!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors