Audiotech logo

Arturia MatrixBrute Noir Edition – limitowany, czarny syntezator!

Arturia MatrixBrute Noir Edition przenosi dziedzictwo bogatej syntezy z MatrixBrute w nowy, odważny projekt z limitowanej edycji, który emanuje charakterem. Najpotężniejszy analogowy syntezator monofoniczny powraca z wyrafinowanym wyglądem. Jego dopracowany i elegancki design jest stworzony dla tych, którzy tworzą z wdziękiem, złożonością i głęboką inspiracją. Ten najnowocześniejszy syntezator powstał, aby zaspokoić wymagania artystów, którzy cenią sobie moc, piękno i najwyższą kontrolę nad swoim dźwiękiem. Centralny element wyposażenia o solidnej prezencji w każdym studiu. Wejdź do króliczej nory swoich najmroczniejszych fantazji i wkrocz do krainy czarów Noir, którą ta bestia otwiera. Jest to wydanie specjalne z zaledwie 500 egzemplarzami w produkcji – więc nie przegap tego rzadkiego przedmiotu kolekcjonerskiego!

ARTURIA MATRIXBRUTE NOIR – NOWY STYL

Dzięki nowemu lakierowi, nowym nakładkom na gałki i czarnym jonizowanym częściom, ten kawałek luksusowego piękna jest tutaj, by zostać zapamiętany.

NOWE DŹWIĘKI I OPROGRAMOWANIE

Twórz nieśmiertelne dźwięki i ciesz się 64 dodatkowymi presetami. Dzięki rozszerzonej palecie brzmień obejmującej łącznie 320 ustawień wstępnych, kompozycja muzyczna wyprodukowana za pomocą tego syntezatora może prowadzić tylko do niezwykłych i wysublimowanych rezultatów. Dzięki lekkiej aktualizacji oprogramowania układowego, projektowanie dźwięku w MatrixBrute Noir jest intuicyjne i efektywne.

Arturia MatrixBrute Noir Edition 2

SPECJALNA EDYCJA

Wyprodukowanych zostało tylko 500 sztuk tego klasycznego instrumentu, co czyni go prawdziwym przedmiotem kolekcjonerskim o wyjątkowej estetyce.

MOC ARTURIA MATRIXBRUTE NOIR

Modułowa konfiguracja syntezatora w połączeniu z matrycą, sercem tego sprzętu, pozwala na złożone routowanie modulacji, sekwencjonowanie krokowe i natychmiastowe przywoływanie presetów. W 100% analogowa ścieżka sygnału audio i prawdziwie analogowe efekty umożliwiają projektantom dźwięku i artystom bezpośrednie połączenie z ich dźwiękiem. Wraz z imponującym arpeggiatorem i sekwencerem rozwijaj swoje melodie i tekstury w wizjonerski sposób.

Pełen opis produktu znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Jeżeli chcesz posiąść Arturia MatrixBrute Noir Edition, to lepiej się spiesz, dostępnych jest naprawdę niewiele sztuk!

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors