Audiotech logo

Arturia FX Collection 5 – ulepszaj, przekształcaj, twórz

Arturia FX Collection

Arturia FX Collection 5 – Ulepszaj, przekształcaj, twórz

FX Collection 5 kontynuuje dziedzictwo jednego z najbardziej wszechstronnych pakietów efektów premium, jakie kiedykolwiek opracowano. Wypełniając lukę pomiędzy klasycznym i współczesnym przetwarzaniem dźwięku, FX Collection 5 idzie o krok dalej z 34 tytułami i 4 nowymi efektami – z Bus PEAK i Bus EXCITER-104 do poprawy brzmienia; oraz Efx MOTIONS i Efx REFRACT do kreatywnego przetwarzania dźwięku.

Od nasycania dźwięku w stylu vintage po innowacyjną manipulację dźwiękiem, FX Collection 5 oferuje niezrównaną gamę profesjonalnie wymodelowanego sprzętu analogowego i nowoczesnych wtyczek, aby ulepszyć twoje brzmienie, osadzić je w miksie i przekształcić w coś zupełnie nowego.

Od klasycznego po współczesne przetwarzanie dźwięku

Niezbędne, kultowe i inspirujące efekty pasujące do każdego stylu muzycznego, od najbardziej poszukiwanych klasyków studyjnych po rewolucyjne kształtowanie dźwięku – zebrane w jedną kolekcję, która obejmuje wszystko – od produkcji po miks.

Od miksowania studyjnego po kreatywną produkcję

Zestaw narzędzi do precyzyjnego miksowania i zaawansowanego przetwarzania dźwięku: FX Collection 5 zawiera wieloaspektowy zestaw narzędzi audio, które pozwalają przejść od zaawansowanego ulepszania dźwięku po tworzenie unikalnego brzmienia.

Intuicyjnie zaprojektowany z nowoczesnymi udoskonaleniami

Pomysłowa równowaga pomiędzy łatwością obsługi, atrakcyjnością wizualną i głębokim dostosowywaniem efektów: FX Collection 5 pozwala osiągnąć natychmiastowe rezultaty lub tworzyć i zapisywać własne patche, zapewniając płynną obsługę zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom.

Zbudowane w oparciu o zaawansowane technologie modelowania

Łącząc najnowocześniejsze cyfrowe przetwarzanie sygnału z dziesięcioleciami doświadczenia w odtwarzaniu ciepła i charakteru sprzętu analogowego w domenie cyfrowej – FX Collection 5 zapewnia niezrównaną precyzję dźwięku w całym zakresie.

Arturia FX Collection 4-7
Arturia FX Collection 4-4

Jakie nowości w pakiecie FX Collection 5?

FX Collection 5 - 1

Bus PEAK 

Bus PEAK to limiter, który pozwala dodać końcowe dopracowanie do miksu i zapewnić optymalną głośność przy jednoczesnym zachowaniu szczegółów.

FX Collection 5 - 4

Efx REFRACT

Stereofoniczny multiefekt wzbogacający, teksturujący i przekształcający każdy dźwięk, od eksperymentalnych zniekształceń po przestrojone harmoniczne.

FX Collection 5 - 3

Efx MOTIONS

Efekt który nadaje Twojej muzyce rozmach, różnorodność i czyste emocje dźwiękowe, na jakie zasługuje.

FX Collection 5 - 2

Bus EXCITER-104

Bus Exciter-104 odtwarza klasyczny wzmacniacz sygnału audio, pozwalając Ci wzmocnić transienty, dodać prezencji do wokalu i ożywić twój miks.

Więcej informacji znajdziesz na specjalnie przygotowanej karcie produktowej klikając poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors