Audiotech logo

Arturia FX Collection 3 — efekty, których będziesz używać!

Arturia FX Collection 3 hero

Arturia FX Collection 3 — efekty, których będziesz używać!

Arturia FX Collection 3 to wyselekcjonowany pakiet 26 niezbędnych wtyczek do pracy z dźwiękiem. Całość łączy rewelacyjne emulacje klasycznego sprzętu studyjnego z przełomowymi, nowoczesnymi efektami. Są to inspirujące, muzyczne i profesjonalne narzędzia programowe, których potrzebujesz, aby być kreatywnym i efektywnym!

Tylko najlepsze efekty

FX Collection 3 ma na celu zaoszczędzenie czasu producentów, oferując idealne efekty na każdą sytuację. Jest to skoncentrowany, wszechstronny wybór narzędzi, obejmujący całe spektrum dźwiękowe, inspirowane przeszłością, teraźniejszością i przyszłością, dające muzykom szybkie, profesjonalne i inspirujące wyniki za każdym razem.

Autentyczne, muzyczne i nie tylko

Wtyczki w FX Collection 3 to nie tylko narzędzia zaprojektowane do dostarczania profesjonalnego dźwięku. Każdy tytuł ma na celu dodanie charakteru do każdego projektu, pozwalając twórcom naprawdę odkrywać i doskonalić odpowiednią barwę i niepowtarzalność ich brzmienia — niezależnie od ich stylu. Jakość spotyka się z praktycznością.

Niezależnie od tego, czy jest to niezrównane modelowanie poszukiwanego sprzętu vintage, ulepszanie klasycznych efektów za pomocą rozszerzonych elementów sterujących, czy też przesuwanie szczegółowego przetwarzania na niezbadane terytorium, FX Collection 3 oferuje nowoczesną elastyczność i łatwość użytkowania, których użytkownicy potrzebują do płynnej pracy w DAW.

Co nowego w Arturia FX Collection 3?

Poznaj zupełnie nowe efekty, nowe dynamiczne funkcje i usprawnienia, aby przyspieszyć twoją pracę.

Nowe efekty:

 • Dist TUBE-CULTURE – Uzyskaj unowocześnione nasycenie lamp za pomocą kilku kliknięć dzięki temu wirtualnemu przeobrażeniu certyfikowanego klasyka studyjnego, zaprojektowanego, aby tchnąć harmonijne życie i dodać kolor do każdego dźwięku.
 • Dist OPAMP-21 — efekt nasycenia dźwięku inspirowany pedałem gitarowym „go direct”, który przekształcił kultowy klasyk produkcji, łącząc ziarniste, lampowe harmoniczne i wysokie wzmocnienie w ulepszonej wtyczce.
 • FRAGMENTY Efx — błyskawicznie podnieś poziom dowolnego projektu dzięki nieregularnem glitchom, ziarnistej atmosferze stereo, eksperymentalnym teksturom i przetwarzaniu granularnemu na wyższym poziomie. Dziel, przekształcaj i przebudowuj dowolny dźwięk.
 • Tape MELLO-FI — Wprowadź do każdego dźwięku natychmiastową atmosferę ciepła starej taśmy. Łatwa w użyciu wtyczka zawierająca proste sekcje przedwzmacniacza, modulacji i filtra/wyjścia dla wysublimowanych brzmień lo-fi.

Nowe funkcje:

 • Nadpróbkowanie — zarówno Dist OPAMP-21, jak i Dist TUBE-CULTURE obsługują nadpróbkowanie, oferując dwa tryby działania: „Live”, który zapewnia najwyższą wydajność przy niskich opóźnieniach i mniejsze zużycie procesora, oraz „Studio”, który nieznacznie zwiększa wykorzystanie procesora w celu zwiększenia jakości dźwięku.
 • Porównanie A/B — teraz użytkownicy mogą szybko porównać dwie różne konfiguracje każdego efektu. Niezależnie od tego, czy jest to istniejące ustawienie wstępne, edytowane ustawienie wstępne lub całkowicie niestandardowe ustawienia, możesz łatwo przełączać i kopiować konfiguracje między stanami A i B.
 • Ulepszone interfejsy – Każdy efekt w Arturia FX Collection 3 został przebudowany w celu usprawnienia pracy, zapewnienia lepszej wydajności, łatwiejszego przeglądania ustawień wstępnych, płynniejszego czasu ładowania i nie tylko.

Główne cechy:

 • Arturia FX Collection 3 zawiera teraz 26 tytułów, w tym: efekty nasycenia, przetwarzania granularnego, szyny miksujące, efekty modulacyjne, kompresory, delaye, pogłosy, przedwzmacniacze i filtry.
 • 4 nowe efekty: Dist OPAMP-21, Dist TUBE-CULTURE, Efx FRAGMENTS i Tape MELLO-FI.
 • Aktualizacja Delay BRIGADE: ten klasyczny analogowy delay ma teraz nową nazwę i odświeżony wygląd interfejsu.
 • Aktualizacja Efx FRAGMENTS: łatwiejsza interakcja typu „kliknij/przeciągnij” z elementami wizualnymi interfejsu oraz 60 zupełnie nowych ustawień fabrycznych.
 • Ponad 250 fabrycznych presetów: szybko znajdź subtelne korekty lub mocne efekty, których potrzebujesz, korzystając z ustawień wstępnych wbudowanych w każdy efekt.
 • Samouczki w aplikacji: naucz się, jak obchodzić się z efektami i parametrami, a także korzystaj z dostosowanych wskazówek, aby jak najlepiej wykorzystać efekt.
 • Aktualizacje wydajności i sposobu pracy: ciesz się ulepszonym przeglądaniem zaprogramowanych ustawień, zwiększoną wydajnością i usprawnionymi graficznymi interfejsami użytkownika dla płynnej i efektywnej pracy.
 • Kompatybilność z NKS, a także z procesorami Apple M1.

Więcej informacji na stronie Arturia >>>TUTAJ!<<<

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors