Audiotech logo

Arturia Dist COLDFIRE – kreatywny reaktor zniekształceń

Arturia Dist COLDFIRE to dwusilnikowy efekt typu distortion, który oddaje w ręce użytkownika arsenał klasycznych i najnowocześniejszych sposobów przetwarzania i zniekształcania dźwięku. Wykraczając poza konwencjonalne efekty, ta kreatywna wtyczka pozwala użytkownikom manipulować i łączyć różne typy zniekształceń w celu uzyskania naprawdę wyjątkowego brzmienia.

Reaktor z podwójnym zniekształceniem

Dist COLDFIRE to efekt typu „wszystko w jednym”, zapewniający subtelne nasycenie wzmacniające miks, niestandardowy zgrzyt z dwoma silnikami lub niepohamowaną destrukcję dźwięku, łącząc analogowe i cyfrowe algorytmy z głęboką modulacją i dostosowywaniem, aby odkryć niemal nieskończone możliwości zniekształceń dla każdego dźwięku.

Całkowicie niestandardowe zniekształcenie

Połącz dowolny z 11 rodzajów zniekształceń, od emulowanego ciepła lamp po lodowate cyfrowe kruszenie bitów, dostosuj routing, dodaj trochę modulacji i wykuj całkowicie wyjątkową dźwiękową rzeź.

Twórcza destrukcja

Twórz rezonansowe metaliczne melodie, wprowadzaj sztuczne odbicia harmoniczne, wyzwalaj szalenie destrukcyjne pętle sprzężenia zwrotnego; bądź kreatywny dzięki dwusilnikowej architekturze Dist COLDFIRE.

Moduluj, animuj

Zamień statyczne przetwarzanie dźwięku na zniekształcenia, które ewoluują, migoczą i tańczą do dowolnej melodii dzięki sześciu przypisywanym gniazdom modulacji, sekwencjonowaniu krokowemu, podążaniu za obwiednią i nie tylko.

Intuicyjny, ale potężny

Dist COLDFIRE jest wystarczająco prosty, aby za pomocą kilku prostych kliknięć stworzyć ekscytujące efekty podwójnego zniekształcenia, ale wystarczająco elastyczny, aby całkowicie zanurzyć się w głęboko destrukcyjnym sound designie.

Więcej informacji o Arturia Dist COLDFIRE znajdziesz na stronie producenta >TUTAJ!<

Więcej informacji a propos rewelacyjnego oprogramowania Arturia poniżej:

Arturia V Collection 9 to pakiet wirtualnych instrumentów klasy referencyjnej dla producentów muzycznych, twórców i projektantów dźwięku. Od klasycznych emulacji przez najnowocześniejsze silniki syntezy, fizycznie modelowane pianina po sugestywne, hybrydowe rozwiązania. Ten wyselekcjonowany 32-instrumentalny wybór zapewnia natychmiastowy dostęp do profesjonalnych dźwięków i głęboką, twórczą funkcjonalność.

Arturia FX Collection 3 to wyselekcjonowany pakiet 26 niezbędnych wtyczek do pracy z dźwiękiem, łączących rewelacyjne emulacje klasycznego sprzętu studyjnego z przełomowymi, nowoczesnymi efektami, dające muzykom i producentom inspirujące, muzyczne i profesjonalne narzędzia programowe, których potrzebują, aby być kreatywnym i efektywnym!

Arturia Sound Explorers Collection Belledonne to ekskluzywny pakiet oprogramowania premium, zawierający najszerszy wybór instrumentów i efektów Arturia, a także tysiące presetów do eksploracji!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors