Audiotech logo

Arturia AudioFuse X8 – rozszerz możliwości swojego studia

Arturia AudioFuse X8 IN
Arturia AudioFuse X8 OUT

Arturia AudioFuse X8 – rozszerz możliwości swojego studia


Moduły Arturia AudioFuse X8 IN i AudioFuse X8 OUT zwiększają elastyczność Twojego studia dzięki najwyższej jakości łączności liniowej. Dzięki kompaktowej, możliwej do montowania w racku konstrukcji, przednim panelom sterowania i kolorowym wskaźnikom VU, zaspokoją potrzeby rozwijającego się studia bez dodatkowej złożoności. Konstrukcja jest bardzo prosta i użytkowanie bardzo intuicyjne. 

W module AudioFuse X8 IN otrzymujesz 8 wejść liniowych, które można wysłać po ADAT do głównego interfejsu audio. Dzięki temu z łatwością rozszerzysz liczbę wejść liniowych i podłączysz dodatkowe syntezatory, instrumenty klawiszowe itd. Kiedy jednak zajdzie potrzeba posiadania większej liczby wyjść liniowych to moduł AudioFuse X8 OUT sprawdzi się perfekcyjnie! Dodatkowe monitory odsłuchowe? Kontrolowanie syntezatorów modularnych dzięki wyjściom sprzężonym z DC? Outboard analogowy i zewnętrzne efekty? Teraz nic nie stoi na przeszkodzie!

Arturia AudioFuse X8 OUT
Arturia AudioFuse X8 IN

Expandery ADAT typu plug and play 

Efektywne rozszerzenie AudioFuse X8 zwiększa łączność Twojego istniejącego zestawu audio bez zbędnych kosztów i zagracania, które wiąże się z w pełni wyposażonym interfejsem audio.

Profesjonalna jakość dźwięku 

Obsługując 8 kanałów konwersji ADAT najwyższej jakości do 96 kHz – AudioFuse X8 wykorzystuje najlepsze dostępne komponenty.

Wszechstronny montaż 

Zaprezentowany jako półrakowe jednostki, AudioFuse X8 wyposażone są w zdejmowane motylki rackowe dla elastycznego montażu. Dodatkowo jeżeli zajdzie taka potrzeba to można oba moduły połączyć ze sobą i zająć w racku całą szerokość 1U.

Trwała konstrukcja

AudioFuse X8 IN i AudioFuse X8 OUT są zbudowane tak, aby wytrzymać trudy użytkowania w studiu i w sytuacjach live, z prostymi przednimi panelami sterowania i solidnymi złączami.

Więcej informacji na temat expanderów ADAT AudioFuse X8 IN oraz AudioFuse X8 OUT znajdziesz na specjalnie przygotowanych stronach produktowych klikając poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors