Audiotech logo

Aktualizacja do syntezatora MicroFreak v2 już dostępna!

Poza dwoma premierami od Arturii – KeyLabem Essential 88 i KeyStepem Pro, francuski producent zapowiada także aktualizację do niesamowicie popularnego syntezatora – MicroFreak!

Aktualizacja sygnowana jako MicroFreak v2 dodaje kilka ciekawych funkcji, poprawia niektóre bugi i dodaje nowy oscylator!

Co nowego?

  • Nowy oscylator Noise: w ręce użytkownika oddaje szum cząsteczkowy, szum biały i szum metaliczny, który przypomina syntetyczne cymbały. Jest to ekscytujący nowy dodatek, który otwiera zupełnie nowe, potężne perkusyjne możliwości!
  • Tryb Chord: poprzez przytrzymanie przycisku parafonii i odgrywaniu różnych dźwięków, możesz programować akordy, a następnie odgrywać je za pomocą jednego klawisza.
  • Kwantyzacja skali: w ustawieniach Utility, możesz aktywować kwantyzację skali. Gdy funkcja ta jest aktywna, „białe klawisze” na klawiaturze będą grały te dźwięki, które wchodzą w skład skali. Możesz zapomnieć o pomyłkach!
  • Uproszczenie sekwencera: w wersji numer 2, możesz z łatwością kopiować Pattern A do Patternu B.
  • Czyszczenie matrycy madulacji: wcześniej aby wyczyścić matrycę ze wszystkich routingów, trzeba to było robić ręcznie. Teraz możesz przytrzymać Shift i encoder i całość zostanie wyczyszczona!
  • MicroFreak daje teraz odpowiedź wizualną nawet jeżeli Local Control jest wyłączony.
  • Local Control „tłumaczy” teraz USB na wyjście MIDI.
  • LED symbolizujący nagrywanie migota teraz na każdy beat.

Dzięki temu, że mózg MicroFreaka jest cyfrowy, producent zapowiada kolejne dodatki, dzięki którym ta mała bestia będzie się stawać jeszcze potężniejsza!

W celu aktualizacji syntezatora, wystarczy go podłączyć do komputera, uruchomić oprogramowanie Arturia MIDI Control Center i kliknąć „update”!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors