Audiotech logo

Aktualizacja do Arturia V Collection sygnowana jako 7.1!

Aktualizacja do Arturia V Collection sygnowana jako 7.1!

Arturia wypuściła najnowszą aktualizację do V Collection sygnowaną jako 7.1, która dodaje sporo usprawnień i sprawia, że ta legendarna kolekcja jest jeszcze potężniejsza! Co nowego?

Funkcja Undo/Redo

Nie jesteś zadowolony ze zmian, które dokonałeś w brzmieniu? Chciałbyś porównać nowy patch z oryginałem? Teraz możesz skorzystać z funkcji undo/redo i ze spokojem eksplorować i eksperymentować z brzmieniem bez obaw, że cokolwiek utracisz!

Pełna kompatybilność z formatem NKS

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników kontrolerów Native Instruments Kontrol. V Collection 7 jest w pełni kompatybilne z formatem NKS, dzięki czemu instrumenty i brzmienia w pełni mapują się z kontrolerami.

Analog Lab 4.1

Swoiste centrum performance’u dla wszystkich instrumentów V Collection jest teraz jeszcze lepsze. Usprawniono tryb performance oraz dodano kilka nowości do interfejsu.

Kompatybilność z systemem Catalina

Aktualizacja 7.1 sprawia, że wszystkie instrumenty są kompatybilne z najnowszym systemem operacyjnym macOS – Catalina.

Wewnętrzne tutoriale

Stań się mistrzem syntezy dzięki wbudowanym tutorialom. Poprowadzą Cię przez wszelkie parametry syntezy i pokażą możliwości kreacji dźwięku w V Collection 7!

Łatwa instalacja

Zaktualizowane oprogramowanie Arturia Software Center jeszcze bardziej usprawnia cały proces: rejestracji produktu, pobierania ich oraz aktywacji. Wszystko odbywa się wewnątrz aplikacji.

Polecamy zapoznać się z poniższym filmem, który elegancko omawia całą aktualizację. Miłego!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors