Audiotech logo

Ableton Live 11 Standard + Novation Launchkey mini mk3!

Z okazji wprowadzenia nowej wersji Ableton Live 11, możesz mieć pełną wersję Ableton Live 11 Standard plus kontroler Novation Launchkey mini mk3 w cenie 1499 zł brutto!

Dlaczego tylko ograniczać się do wersji Ableton Live Lite, skoro można mieć wersję Standard? Odkryj pełną moc możliwości kreowania muzyki, dzięki Ableton Live 11 i pełną moc ekspresji, dzięki kompaktowemu kontrolerowi Novation Launchkey mini mk3. To perfekcyjne połączenie softu i sprzętu, a mobilność tego zestawu pozwoli ci tworzyć muzykę dosłownie wszędzie.

Novation Launchkey Mini Mk3 jest najbardziej kompaktowym, poręcznym kontrolerem MIDI od Novation. Posiada 25 klawiszową klawiaturę w rozmiarze mini. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć tworzyć muzykę w programie Ableton Live.Twórz nowe melodie, rytmy i dźwięki za pomocą potężnego arpeggiatora Launchkey Mini. Rozwijaj pomysły dzięki tworzeniu stałego akordu, który podąża za Tobą po klawiaturze w trybie Fixed Chord. Dodaj dynamiczne, ekspresyjne rytmy dzięki 16 superczułym padom, a także uruchamiaj klipy i sceny w Ableton Live.Łatwy dostęp do funkcji transportu, device’ów Abletona i miksera oznacza mniej kliknięć myszą. Makra urządzeń i kontrolki miksera oznaczają większą kontrolę nad muzyką. Wykorzystaj cały potencjał, który drzemie w Ableton Live.

Zestaw zawiera kontroler Novation Launchkey mini mk3 z licencją Ableton Live 11 Lite oraz upgrade z z wersji Ableton Live Lite 11 do Ableton Live 11 Standard. Promocja trwa do końca marca lub do wyczerpania zapasów!

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors