Audiotech logo

9 wysokiej jakości efektów GRATIS do interfejsu audio Arturia AudiFuse!

Mega okazja! Do profesjonalnego interfejsu audio Arturia AudioFuse, 9 wysokiej jakości efektów (wartych łącznie 1650 złotych!) otrzymujesz GRATIS!

AudioFuse to rewolucyjny profesjonalny interfejs audio, który wyznacza nowy standard w jakości brzmienia, kreatywności oraz wartości produkcji. W oparciu o dyskretne rozwiązania DiscretePRO®, interfejs łączy w sobie dźwięk wysokiej klasy podchodzący z analogowych konsolet studyjnych wraz z elastycznością solidnego mobilnego interfejsu, zachowując przy tym wszystkie połączenia potrzebne do nagrywania lub grania na żywo.

AudioFuse został zaprojektowany z myślą o twoim procesie twórczym. Po prostu pomyśl i zrób to: naciśnij przycisk aby wybrać źródło, z którym chcesz pracować. Pokieruj dźwięk, tam, gdzie go potrzebujesz. W AudioFuse nie ma menu. Nie ma ukrytych funkcji; każdy parametr jest w zasięgu Twoich dłoni. Masz całkowitą kontrolę nad swoim projektem i brzmieniem.

POŁĄCZENIA

AudioFuse łączy się wirtualnie ze wszystkim: mikrofonami, instrumentami, gramofonami, sprzętem studyjnym, Maczkiem, PeCetem, Linuxem, tabletami, a nawet z telefonami z iOS i Androidem. Wszystko to odbywa się z latencją mniejszą niż 3 milisekundy, dzięki czemu zawsze będziesz na równi z rytmem.

Uchwyć moment wszędzie: w domu, w studio, lub gdziekolwiek tam, gdzie poczujesz natchnienie. AudioFuse posiada solidną aluminiową obudowę, która wraz z twardą pokrywą chroni sprzęt przed uszkodzeniem w podróży czy kurzem na biurku. Jakość wykonania wykracza poza świetnie wyglądającą obudowę: każda jednostka musi przejść dokładny test zanim zostanie zapakowana i wysłana. Poznaj swojego nowego przyjaciela, na którego możesz liczyć.

GŁÓWNE CECHY

 • 14 wejść i wyjść;
 • 4 wejścia analogowe:
  – 2x Mikrofonowe/Instrumentalne/Liniowe,
  – 2x Phono/Liniowe,
 • 4 wyjścia analogowe,
 • 2 wejścia analogowe insert,
 • ADAT I/O,
 • SPDIF I/O,
 • Word Clock I/O,
 • MIDI I/O,
 • 3 wejścia USB,
 • 2 dyskretne przedwzmacniacze mikrofonowe w technologii DiscretePRO®,
  EIN > -129dB niezbalansowane,
  THD+N -110dB,
 • Indywidualny certyfikat wydajności audio DiscretePRO® dostarczany z każdą jednostką (Compliant AES17),
 • Najnowszej generacji 24-bitowe konwertery AD/DA z częstotliwością próbkowania aż do 192kHz,
  Zakres dynamiki > 118dB (A-ważone),
  THD+N < -103 dB,
 • 2 przedwzmacniacze phono RIAA,
 •  Funkcja talkback z dedykowanym wbudowanym mikrofonem,
 • Przełącznik pomiędzy głośnikami A/B,
 • Funkcja direct monitoring.

 

W skład dodawanych efektów wchodzą:

3 Filters

Inspirująca kompilacja historycznych filtrów VST firmy Arturia pochodzących z klasycznych syntezatorów. Pełne świetnych cech i funkcji, które zaspokoją potrzeby każdego nowoczesnego producenta.

Mini-Filter – Legendarny filtr stosowany w Moogach z domieszką nowoczesnych funkcji.

M12-Filter: Zaskakujący prosty w obsłudze filtr z trybem mieszania, sekwencerem krokowym oraz matrycą modulacji.

SEM-Filter: Legendarny filtr Oberheima w nowoczesnej odsłonie z sekwencerem krokowym oraz wieloma możliwościami modulacji.

Więcej informacji TUTAJ.

3 Compressors

Całość została dokładnie zmodelowana na podstawie oryginalnych rozwiązań. Każda wtyczka oferuje unikalną kompresję i analogową ścieżkę sygnałową, od subtelnej saturacji, przez świetne i równe brzmienie, po pompującą potężną kompresję.

Comp TUBE-STA – Perfekcyjnie zrekreowana wersja rzadkiego lampowego kompresora broadcastowego Gates STA-Level. Wymarzone ocieplanie brzmienia basu i wokali.

Comp FET-76 – Dokładnie zmodelowany, legendarny kompresor 1176 doładowany nowymi funkcjami. Znany z szybkiego parametru ataku, mocnego punchu i wszechstronności.

Comp VCA-65 – Oryginalna interpretacja klasycznego kompresora dbx 165A, który wzsławił się świetnym efektem na perkusji, basie i wszelkich innych perkusjonaliach.

Więcej informacji TUTAJ.

3 Preamps

Teraz, dzięki możliwościom technologi TAE możesz cieszyć się ciepłem brzmienia legendarnych konsolet, channel stripów i najlepszych przedwzmacniaczy wszech czasów.

1973-Pre: Oparty o pionierskie rozwiązania wizjonerskiego realizatora Ruperta Neve, 1973-Pre to kluczowy składnik brzmienia lat 70-tych.

TridA-Pre: Złoty środek branży muzycznej i Trident Studios czyli rzadki preamp i korektor dodający koloru i ciepła wielu hitom na przestrzeni ostatnich 40 lat.

V76-Pre: Kluczowy element the “White Album” zaprojektowany przez niemiecką myśl realizatorską. Konstrukcja oparta o ciepłe analogowe lampy.

Więcej informacji TUTAJ.

SPIESZ SIĘ! OFERTA LIMITOWANA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors