Audiotech logo

5 sposobów jak wykorzystać teenage engineering TX-6 z twoim DAW

teenage engineering TX-6 to ultrakompaktowy 6-kanałowy mikser stereo lub 12-kanałowy mono z wbudowanym korektorem, filtrami, kompresorem, wysyłką Aux, cue i efektami cyfrowymi. Dodatkowo może być syntezatorem, maszyną perkusyjną, a także może funkcjonować jako wielofunkcyjny interfejs audio USB. Poza tym jest w pełni konfigurowalny!

Poznaj pięć sposobów jak wykorzystać teenage engineering TX-6 z twoim DAW! To dopiero mobilny setup!

Warto podkreślić, że teenage engineering to marka, która stawia na pierwszym miejscu design. Ich produkty są w pełni opatentowane już na poziomie podzespołów, więc nikt nie jest w stanie ich podrobić! Dodatkowo firma pomaga nawet tworzyć specjalne roboty na taśmy produkcyjne, aby mogły zostać wykonane. Design i oryginalność to coś na co stawia ta szwedzka marka. Jednak idzie to także w parze z jakością i często bezkompromisowością. Zresztą… Zobaczcie co i jak!

Więcej informacji na temat magicznego urządzenia jakim jest teenage engineering TX-6 znajdziecie klikając poniżej.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors