Wavetable Editor dla Novation Peak i Summit! Firmware v1.3 i nowe możliwości!

Wavetable_1200x627

Nowy edytor, wraz z samplami od NASA i Noisia, uwalnia moc oscylatorów wavetable we flagowych syntezatorach Novation!

Novation wypuścił nowy Wavetable Editor dla syntezatorów Peak i Summit, który jeszcze bardziej rozszerza możliwości brzmieniowe oscylatorów Oxford!

Edytor jest częścią platformy Novation Components, dostępnej w wersji przeglądarkowej lub jako aplikacja, i umożliwia ręczne rysowanie własnych kształtów fal, oraz odsłuch tych kształtów w czasie rzeczywistym dzięki Live Edit mode. Funkcja importu audio pozwala ładować sample i wykorzystywać je jako kształty fal, dając jeszcze więcej miejsca dla Twojej kreatywności!

Kolejną częścią edytora jest wbudowana biblioteka kosmicznie brzmiących sampli z archiwów NASA, wliczając w to kształty fal z nagrań eksploracji przestrzeni kosmicznej i obcych środowisk! Kolejnym dodatkiem jest specjalna paczka presetów od Noisia, która wciągnie posiadaczy Peak’a i Summit’a do świata tablic wavetable!

Wavetable Editor jest darmowy, a dostęp do niego otrzymujemy przez Novation Components w momencie podłączenia Peak’a lub Summit’a do portu USB komputera. Aby otworzyć Novation Components wejdź na: https://components.novationmusic.com lub pobierz aplikację Novation Components ze swojego konta Novation.

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!