Arturia Augmented Grand Piano – nowy wymiar fortepianu

Arturia Augmented Grand Piano – nowy wymiar fortepianu

Seria Augmented skierowana jest do osób poszukujących natychmiastowego dostępu do niezrównanej gamy dźwięków zarówno tradycyjnych, jak i hybrydowych, nieoczywistych. Augmented GRAND PIANO przekształca najwyższej jakości samplowane i przetworzone dźwięki fortepianu z elastycznymi silnikami syntezy i intuicyjną modulacją, oferując przystępny i inspirujący instrument, który jest idealny dla nowoczesnych kompozycji. Augmented GRAND PIANO został zaprojektowany tak, aby był prosty w użyciu, zapewniając maksymalną kontrolę nad dźwiękiem przy minimalnym wysiłku. Wejdź w interakcję z kilkoma intuicyjnymi elementami sterującymi i ciesz się nieustannie ewoluującymi dźwiękami, do których będziesz wracać!

Morph

Wprowadzaj rozległe zmiany w wielu elementach dźwięku za pomocą kontrolki Morph. Poruszaj się między warstwami dźwięku sampli i syntezy i jednocześnie dostosowuj do 8 przypisywalnych parametrów, aby uzyskać zaskakujące zmiany brzmieniowe w ramach jednego presetu.

Kolor, czas, ruch

Jeśli twój dźwięk potrzebuje trochę więcej, trochę mniej lub po prostu czegoś innego, te 3 kontrolki makro wpływają na takie rzeczy, jak czas obwiedni, filtrowanie, efekty i inne, oferując szybką i instynktowną kontrolę nad kształtem i charakterem twojego dźwięku.

FX, opóźnienie, pogłos

Ostatni element dźwiękowej układanki Augmented GRAND PIANO. Dedykowany Delay i Reverb dodają przestrzenną i czasową atmosferę do Twojego dźwięku, a ponadto możesz później przypisać 2 niestandardowe efekty dla każdego dźwięku, aby uzyskać własny smak.

_Głębszy sound design

Zanurz się w szczegółowej kontroli nad dźwiękami pianina – kiedy tego potrzebujesz, jak najbardziej możesz to zrobić. Pod prostym układem i szybkimi elementami sterującymi, Augmented GRAND PIANO oferuje całą elastyczność i możliwość dostosowania, których potrzebujesz, aby naprawdę uczynić go swoim. Od warstw dźwiękowych po skomplikowaną modulację, wszystko w jednym miejscu.

Warstwy

Wszystko zaczyna się od silników dźwiękowych Augmented GRAND PIANO. Dwie warstwy, z których każda zawiera dwa silniki, w sumie 4 w pełni konfigurowalne źródła dźwięku. Każde z tych 4 źródeł dźwięku może wykorzystywać próbki lub syntezę, z dodatkowymi szczegółami, takimi jak odcięcie filtra, długość próbki i czas obwiedni.

Modulacja

Wprowadź ruch i różnorodność do swojego dźwięku dzięki routingowi modulacji typu „kliknij i przeciągnij” w kilka sekund. Przypisz wiele LFO, generatory funkcji, sterowanie klawiaturą i nie tylko, z prawie każdym elementem Augmented GRAND PIANO dostępnym jako miejsce docelowe modulacji.

Arpeggiator

Jeśli nie jesteś pianistą lub po prostu chcesz poeksperymentować z precyzyjnym ruchem w swoim dźwięku, wbudowany 16-krokowy polimetryczny arpeggiator jest odpowiedzią. Zamień miękkie akordy w taneczne melodie, przetworzone dźwięki w elementy perkusyjne lub pojedynczą nutę w pulsujący motyw w stylu EDM.

Efekty

Dopraw swoje brzmienie dzięki dwóm stereofonicznym gniazdom FX na warstwę i dodaj końcowe przestrzenne i czasowe akcenty za pomocą Delaya i Reverbu na szynie głównej na końcu łańcucha sygnału.

Kontrolki makro

Mózg stojący za centralnymi kontrolkami makr w Augmented GRAND PIANO. Zobacz przypisane parametry i regulacje w czasie rzeczywistym i wprowadzaj szczegółowe zmiany, aby mieć pewność, że twoje dźwięki będą brzmiały dokładnie tak, jak tego chcesz.

Więcej informacji na oficjalnej stronie Arturia!

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!