Ableton Live 11 Standard + Novation Launchkey mini mk3!

Z okazji wprowadzenia nowej wersji Ableton Live 11, możesz mieć pełną wersję Ableton Live 11 Standard plus kontroler Novation Launchkey mini mk3 w cenie 1499 zł brutto!

Dlaczego tylko ograniczać się do wersji Ableton Live Lite, skoro można mieć wersję Standard? Odkryj pełną moc możliwości kreowania muzyki, dzięki Ableton Live 11 i pełną moc ekspresji, dzięki kompaktowemu kontrolerowi Novation Launchkey mini mk3. To perfekcyjne połączenie softu i sprzętu, a mobilność tego zestawu pozwoli ci tworzyć muzykę dosłownie wszędzie.

Novation Launchkey Mini Mk3 jest najbardziej kompaktowym, poręcznym kontrolerem MIDI od Novation. Posiada 25 klawiszową klawiaturę w rozmiarze mini. Oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć tworzyć muzykę w programie Ableton Live.Twórz nowe melodie, rytmy i dźwięki za pomocą potężnego arpeggiatora Launchkey Mini. Rozwijaj pomysły dzięki tworzeniu stałego akordu, który podąża za Tobą po klawiaturze w trybie Fixed Chord. Dodaj dynamiczne, ekspresyjne rytmy dzięki 16 superczułym padom, a także uruchamiaj klipy i sceny w Ableton Live.Łatwy dostęp do funkcji transportu, device’ów Abletona i miksera oznacza mniej kliknięć myszą. Makra urządzeń i kontrolki miksera oznaczają większą kontrolę nad muzyką. Wykorzystaj cały potencjał, który drzemie w Ableton Live.

Zestaw zawiera kontroler Novation Launchkey mini mk3 z licencją Ableton Live 11 Lite oraz upgrade z z wersji Ableton Live Lite 11 do Ableton Live 11 Standard. Promocja trwa do końca marca lub do wyczerpania zapasów!

 

Najświeższe aktualności:

Bądź na bieżąco ze światem dźwięku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami, promocjami i najciekawszymi materiałami edukacyjnymi – zapisz się do naszego newslettera. Co miesiąc otrzymasz naszą selekcję recenzji, tutorialów i newsów ze świata audio!