Aktualności

Zostań w domu. Twórz muzykę!

Mamy nadzieję, że wy jak i wasi bliscy są zdrowi i bezpieczni. W czasie tego niełatwego czasu, większość z nas siedzi zamknięta w domach. Arturia w czasie “kwarantanny” chce dbać o naszą rozrywkę, pasję i wspomóc kreatywność.

Dlatego w tym celu uruchomili kilka specjalnych ofert, aby jak największa liczba osób mogła doświadczyć radości z tworzenia muzyki w komfortowych, domowych warunkach.

KOLEKCJA EFEKTÓW ZA 50% CENY!

Wysokiej jakości efekty Arturia są teraz dostępne za połowę ceny! Sprawdź dlaczego tka wielu pokochało soft francuskiego producenta 😉 Akcja trwa do 7 maja! >KLIK!<

INSTRUMENTY WIRTUALNE ARTURIA ZA 50% CENY!

Wysokiej jakości instrumenty wirtualne Arturia są teraz dostępne za połowę ceny! Sprawdź i przekonaj się dlaczego Arturia jest uważana za mocnego zawodnika w kontekście instrumentów wirtualnych 😉 Akcja trwa do 7 maja! >KLIK!<

BANKI BRZMIEŃ ZA 50% CENY!

Świetne banki brzmień do Analog Lab są teraz dostępne za połowę ceny! Akcja trwa do 7 maja 🙂 >KLIK!<

PIGMENTS

Ten świetny cyfrowy syntezator jest za darmo do wykorzystania od 2 kwietnia do 3 lipca 2020 roku.

 

ANALOG LAB

Ta niesamowita kolekcja brzmień pochodzących z V Collection, jest dostępna za połowę ceny do 3 lipca 2020 roku.

iSpark

Darmowa aplikacja na Ipada, która umożliwia kreatywne tworzenie beatów i sekwencji dostępna jest za darmo do 30 kwietnia!

Dodatkowo, dwa razy w tygodniu, eksperci produktowi Arturia będą prowadzić livestreamy oraz Q&A na temat produktów Arturia. Dlatego jest to idealna okazja aby skorzystać z ich wiedzy i tutoriali i się podszkolić!

Więcej informacji oraz program livestreamów znajdziecie >>>TUTAJ!<<<

 

Related Posts