waldorf iridium ambient sounds news
Aktualności

Zgarnij darmowe sample z Waldorfa Iridium!

Dobrych sampli nigdy za mało! Jeśli do tego mamy możliwość skorzystać z sound designerskich umiejętności świetnego producenta i realizatora jak Mr. Card, to jeszcze lepiej!

Mr. Card, czyli Piotr Kardas udostępnił nowy darmowy pakiet sampli – tym razem są to ambientowe brzmienia stworzone na Waldorfie Iridium! Pakiet udostępnionych sampli świetnie się sprawdzi pod kątem utworów w każdej stylistyce muzyki elektronicznej – od ambientu (no jakżeby inaczej!) przez deep house i techno po liquid funk, czyli melodyjną, miękką wersję drum & bassu.

Dodatkowo Piotr stworzył również pakiet barw SWEET SOUNDS dedykowany do Iridium, który można nabyć w jego sklepie.

Przypominam również, że brzmienia można również zaimportować do większego brata Iridium, czyli Waldorfa Quantum.

Waldorf Iridium

Waldorf Iridum sprawił, że wszystko to co dotychczas uznawano za niemożliwe, stało się możliwe. Ten sam, potężny silnik syntezy znany z Quantum został skompresowany do małego formatu desktopowego. Podążając śladami swojego większego brata, Iridium posiada wszystkie cechy znane z Waldorf Quantum, zachowując nieograniczone możliwości kreowania brzmień – a jednocześnie mieszcząc się przy tym na każdym biurku lub na każdej scenie!

Waldorf Iridium Keyboard

Waldorf Iridium Keyboard to potężny silnik syntezatora Waldorf Quantum w bardziej kompaktowej obudowie z kompletnie nową 49-klawiszową klawiaturą FATAR. Iridium to trzy oscylatory z pięcioma różnymi trybami pracy, trzy filtry stereo na głos, sześć obwiedni i sześć LFO, kolorowy ekran dotykowy do szybkiej nawigacji oraz matryca modulacji z czterdziestoma slotami.

Waldorf Quantum

Waldorf Quantum to flagowy syntezator, który umiejętnie łączy świat instrumentów analogowych z cyfrowymi emulacjami, tworząc nowoczesną hybrydę pozwalającą na kreowanie brzmień, które dotychczas nie były możliwe do osiągnięcia przy użyciu syntezatorów sprzętowych – i rzucając tym samym wyzwanie nie tylko największym instrumentom konkurencyjnych producentów, ale również najlepszym wtyczkom software’owym.

Related Posts