novation flkey test
Aktualności

Wideotest Novation FLkey na kanale Musoneo

Maciek Polański z Musoneo.com przetestował nowe klawiatury Novation FLkey 37 oraz FLkey Mini i nagrał bardzo obszerny materiał wideo, w którym dokładnie sprawdza i mówi o wszystkich trybach pracy kontrolerów – od Chord Mode, przez Note Repeat, po programowanie z użyciem sekwensera krokowego, głębokości integracji z FL Studio oraz możliwości własnego programowania z użyciem Novation Components… i nie tylko!

W opinii Maćka „[Novation FLkey] to kompletna oferta dla kogoś, kto chce zacząć, ale też świetny produkt dla kogoś, kto ma już FL Studio, a do tej pory musiał wszystko przeklikiwać myszką.”

Novation FLkey 37

Niezrównany kontroler MIDI do FL Studio. Dzięki sterowaniu Sekwenserem, oknem Channel Rack i Mikserem, oraz kreatywnym Trybom Skali I Akordów, FLkey 37 pozwala Ci swobodnie grać i tworzyć więcej muzyki.

Novation FLkey Mini

FLKey Mini to najlepszy, kompaktowy 25-klawiszowy kontroler MIDI z mini klawiszami do tworzenia muzyki w FL Studio. Łącząc zaawansowaną integrację z najważniejszymi funkcjami FL Studio oraz naszą, najlepszą mini klawiaturę do tej pory, FLKey Mini pozwala na jeszcze bliższe obcowanie z muzyką.

Oficjalna strona Musoneo.com: https://musoneo.com

Related Posts