waldorf streichfett plugin news
Aktualności

Waldorf Streichfett teraz jako… wtyczka!

Waldorf Streichfett i powrót do przyszłości! Teraz możesz używać tłustego brzmienia Streichfetta w formie wtyczkowej w swoim ulubionym programie DAW!

Nieco zapomniana forma syntezatora string machine z powodzeniem żyła wśród urządzeń Waldorfa w postaci wspomnianego Streichfetta oraz STVC, a teraz do oferty trafiła również wersja cyfrowa tego pierwszego. Co otrzymujemy?

Przejrzysty interfejs użytkownika oferuje bezpośredni dostęp do wszystkich ważnych parametrów kształtowania dźwięku. Głównym celem jest oczywiście tworzenie i odtwarzanie muzyki. Za pomocą kilku kliknięć można łatwo dokonać drastycznych zmian brzmienia, które można zapisać jako ulubione presety.

UI jest w pełni skalowalny. Niezależnie od tego, czy używasz monitora 5K, ekranu FHD w swoim laptopie, czy oglądasz w pełnym rozmiarze, czy jako mały wyświetlacz stanu – wtyczka zawsze pozostaje w centrum uwagi.

Streichfett łączy w sobie to, co najlepsze z wymarłego gatunku syntezatorów smyczkowych z lat 70. i 80. Jego podwójny silnik dźwiękowy posiada w pełni polifoniczną sekcję String oraz ośmiogłosową sekcję Solo, która jest niezbędna do odtworzenia klasycznych dźwięków filmowych z lat 70. i 80. Efekt Ensemble zapewnia głębię i ruch w sekcji smyczkowej, a sekcja efektów dodaje regulowane efekty Phaser i Reverb. Dodatkowo efekt Animate może być użyty do modulacji rejestru smyczków, umożliwiając spektakularne morfowanie dźwięku.

waldorf streichfett plugin

Waldorf Streichfett plug-in

Silnik legendarnego Waldorf Streichfett jest teraz dostępny jako wtyczka do Twojego DAW. Tłuste brzmienie we wszystkich popularnych formatach (VST3, VST2, AU, AAX).

Related Posts