Aktualności

Teenage Engineering Ultimate Cocktail – mini zestaw do robienia beatów!

Teenage Engineering Ultimate Cocktail – mini zestaw do robienia beatów!

Teenage Engineering wypuścili paczkę Ultimate Cocktail! Jest to kompletny zestaw stworzony dla beatmakerów i został oparty o 3 Pocket Operatory.

We wspomnianym koktajlu znajdziecie 3 modele małych, kompaktowych i cenionych syntezatorów: PO-12 rhythm, PO-24 office oraz PO-32 tonic. Do tego 3 case’y, które ochronią moduły i dodadzą im stylu + mini kable jack-jack do synchronizacji instrumentów ze sobą!

PO-12 rhythm

Syntezator Lo-Fi Teenage Engineering Po-12 Rhythm mały i niezwykle poręczny Pocket Operator. Maszyna perkusyjna ze studyjną jakością dźwięku i elastycznością w tworzeniu muzyki w podróży. Bez wątpienia będzie to niezastąpiony mini syntezator lo-fi dla każdego i kompatybilny ze wszystkimi innymi urządzeniami muzycznymi.

PO-12 rhythm to prawdziwy automat perkusyjny. Posiada 16 brzmień perkusyjnych i sekwencer. Perfekcyjna maszyna do bitów, która działa na baterie, posiada wejście i wyjście audio obsługiwane sygnałem synchronizacyjnym. Mieści się do kieszeni i daje więcej radości niż niejeden większy sprzęt.

PO-24 office

Syntezator perkusyjny Teenage Engineering PO-24 Office to Pocket Operator i urządzenie, które daje świetne brzmienie lo-fi. Posiada 16 brzmień i sekwencer. Perfekcyjna maszyna do eksperymentalnych tonów, która działa na baterie oraz posiada wejście i wyjście audio, które obsługuje też sygnał synchronizacyjny. Mieści się do kieszeni i daje więcej radości niż niejeden większy sprzęt. Co więcej, na zawołanie generujące 8-bitowe perkusjonalia biurowej codzienności. Efekty są jednak o wiele ciekawsze niż w niejednej pracy!

PO-32 tonic

PO-32 Tonic to nowoczesny syntezator perkusyjny lo-fi. Perfekcyjna maszyna do perkusyjnych tonów, która działa na baterie oraz posiada wejście i wyjście audio, które obsługuje też sygnał synchronizacyjny. Mieści się w kieszeni i daje więcej radości niż niejeden większy sprzęt. PO-32 pretenduje do miana najciekawszego z Pocketów. Co więcej jego możliwości nagrywania kitów i brzmień oraz współpraca z Microtonic VST stawia go w pozycji żółtej koszulki lidera!

W zestawie znajduje się:

  • PO-12 rhythm
  • PO-24 office
  • PO-32 tonic
  • Case ochronny CA-X grey x3
  • Mini kable jack-jack x3

Poznaj też inne modele Pocket Operatorów i urządzenia Teenage Engineering! Zobacz ich nieszablonowe pomysły i oryginalne podejście do tworzenia muzyku i dowiedz się dlaczego zdobywają tyle nagród! Więcej informacji znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Related Posts