Aktualności

teenage engineering OP-Z + słuchawki M-1 GRATIS!

Mega okazja! Do niesamowitej kreatywnej maszyny jaką jest OP-Z od teenage engineering, słuchawki M-1 gratis! Jest to oferta ściśle limitowana, dlatego radzimy się spieszyć! 🙂

Syntezator teenage engineering OP-Z to nie tylko syntezator, lecz także sekwencer, sampler i groovebox w jednym! Urządzenie, które zaskoczy wszystkich jeszcze bardziej. Jest wielkości pilota do telewizora, dwa razy mniejszy od poprzednika, lecz charakteryzuje się potężnymi możliwościami. OP-Z oparto na zaawansowanym sekwencerze, jednak to nie tylko narzędzie do komponowania. „Z” oznacza trzeci wymiar, głębię oraz kreatywność związaną z tworzeniem muzyki.  Od teraz możliwym będzie sekwencjonowanie nie tylko audio, lecz także video, wizualizacji, zdjęć i świateł po DMX. Bez wątpienia to maszyna wprost ze snów!

M-1 to składane słuchawki z odpinanym i wbudowanym mikrofonem, stworzone z myślą o OP-Z! Słuchawki zostały wyposażone w kabel audio o długości 1200 mm ze złączami 3,5 mm (trrs). M-1 są idealne do użycia z OP-Z, nie tylko służąc jako odsłuch, ale także pozwalając na łatwy sampling głosu. M-1 są także kompatybilne z każdym sprzętem audio z wyjściem słuchawkowym. Udostępniają dwa gniazda audio, po jednym z każdej strony. Mikrofon zewnętrzny można podłączyć do dowolnego z nich. Co ciekawe, słuchawki pozwalają na połączenie szeregowe kilku sztuk, aby dzielić się wrażeniami muzycznymi z innymi!

Więcej informacji o samym OP-Z >>>TUTAJ!<<<

Więcej informacji o słuchawkach M-1 >>>TUTAJ!<<<

 

Related Posts