Aktualności

teenage engineering OB-4 w Dailyweb!

teenage engineering OB-4 to swoisty „muzyczny towarzysz” jak określa go producent. To bardzo oryginalny przenośny głośnik, który udostępnia nietypowe tryby jak karma, czy ambient do medytacji, ale także pozwala nagrywać wszystko co na nim słuchasz na 2-godzinnej wewnętrznie „taśmie”, a następnie przewijać, zmieniać prędkość odtwarzania, zapętlać itd. Zawsze chciałeś przewinąć materiał, czy kawałek zasłyszany radiu? Proszę bardzo!

Jednak nie tylko nietypowe funkcje, ale przede wszystkim jakość wykonania, design i niesamowita jakość dźwięku to coś, co usprawiedliwia nieco wyższy koszt. Tej nietypowej konstrukcji przyjrzał się Sebastian Łubik z Dailyweb i… dosłownie zwariował na punkcie tego produktu 😀

Prócz tych wszystkich nietuzinkowych funkcji, OB-4 gra naprawdę obłędnie. To za sprawą doskonałych parametrów jak na tak niewielki sprzęt. Jestem nim oczarowany, a o sobie mogę powiedzieć oficjalnie, że jestem fanbojem marki Teenage Engineering.

Sprawdźcie cały tekst TUTAJ!

Więcej informacji o teenage engineering OB-4 poniżej.

Teenage Engineering OB-4

Teenage Engineering OB-4 to przenośny, wysokiej jakości głośnik z dwoma 4″ wooferami i parą neodymowych tweeterów, które dostarczają klarowny, czysty dźwięk. Słuchaj muzyki wykorzystując wejście liniowe, bluetooth, radio FM oraz dysk. Interfejs jest minimalistyczny i udostępnia jedynie niezbędne rzeczy. Przejdź niżej i zobacz co unikatowego jeszcze w sobie skrywa.

Related Posts