Filter Products Showing all 8 results
Sort By
Cena
Categories
Show sidebar

SSL Origin

SSL Origin to najnowsza konsoleta miksująca do studia, której sercem jest klasyczny obwód analogowy, idealny w pracy studyjnej, dający jednocześnie idealny styl pracy dla nowoczesnego studia hybrydowego z oprogramowaniem DAW.

SSL XL-Desk

Konsoleta analogowa SSL XL Desk to urządzenie przeznaczone do nagrywania i miksowania w środowisku analogowym bez konieczności posiadania zarówno zintegrowanej kontroli DAW, jak i automatyki, którą oferują inne urządzenia SSL.

SSL System T S300

SSL System T S300 to konsoleta dla studia i broadcastu, która jest kombinacją niezwykle wydajnych funkcji, wszechstronnych opcji instalacji i wyjątkowo przyjaznego stylu pracy w bardzo przystępnej cenie.

SSL System T S500

SSL System T S500 to cyfrowa konsoleta dla studia i broadcastu, która jest połączeniem wydajnych funkcji, różnych opcji instalacji i wyjątkowo przyjaznego stylu pracy w bardzo przystępnej cenie.

SSL Alpha Channel

SSL Alpha Channel oferuje połączenie tradycyjnego brzmienia SSL z nowoczesnym rozwiązaniem w analogowym channel stripie. Anologowy channel strip wyposażono w przejrzyście zaprojektowany i bardzo prosty w użytkowaniu panel obsługi. Co więcej, Alpha Channel oferuje klasyczne połączenie preampu mikrofonowego, filtrów, EQ oraz dynamiki.

SSL AWS Delta

Konsoleta SSL AWS (Analogue Workstation System) to profesjonalna konsoleta studyjna łącząca w sobie klasyczną technologię SSL SuperAnalogue™ z wszechsrtonną kontrolą DAW w jednym “pudełku”.

SSL Duality Fuse

Konsoleta SSL Duality Fuse to profesjonalna konsoleta studyjna łącząca w sobie klasyczną technologię SSL SuperAnalogue™ z wszechsrtonną kontrolą DAW w jednym.

SSL Matrix 2

SSL Matrix 2 to 16-kanałowa i 40-wejściowa analogowa konsoleta. Posiada wbudowaną matrycę routera sygnałów oraz system wielowarstwowej kontroli programów DAW. Co więcej, konsoleta SSL Matrix 2 swoimi wieloma niespotykanymi rozwiązaniami, powoduje prawdziwą rewolucję w sposobie pracy w studiach produkcyjnych i projektowych.