Aktualności

Syntezatory modularne od teenage engineering w teście muzykuj.com!

Paweł Lemański z muzykuj.com przetestował syntezatory modularne do samodzielnego wykonania od teenage engineering. Modele POM-400 i POM-170 potrafią dostarczyć wiele zabawy z procesu ich składania, a całość przypomina siedzenie nad klockami LEGO, gdyż sposób wykonania instrukcji jest bardzo zbliżony do produktów tej firmy. Mało tego! Pokrętła są „kompatybilne” z klockami LEGO, a więc można stworzyć swoje własne potencjometry, a nawet całe sprytne połączenia! 🙂 A co o nich sądzi Paweł? Przekonajcie się sami!

Teenage Engineering POM-16

POM-16 – jest to klawiatura z 16 klawiszami z indywidualnymi opcjami dostrajania oraz wbudowanym programowalnym sekwencerem. Całość opakowana jest w stylowej, aluminiowej obudowie.

Teenage Engineering POM-170

Teenage Engineering POM-170 to monofoniczny syntezator analogowy z programowalnym sekwencerem. Całość została przygotowana z myślą o własnoręcznym wykonaniu.

Teenage Engineering POM-400

POM-400 – flagowy przedstawiciel modularnej rodziny do samodzielnego wykonania. Pełny syntezator modularny z naturalnym, analogowym, ciepłym brzmieniem.

Related Posts