Audiotech logo

Seria KeyLab mkII

Arturia KeyLab mkII to profesjonalne kontrolery MIDI klasy premium. Stanowią one przełom technologiczny pod kątem jakości, poziomu kontroli i ekspresji. Charakteryzują się nie tylko grywalną i świetną klawiaturą , lecz także aluminiową obudową, zaawansowanym interfejsem, 16 padami RGB, 9 faderami, 9 encoderami, 5 wejściami ekspresji, 4 wyjściami CV, kontrolą nawigacyjną oraz oczywiście połączeniami MIDI i USB. Dodatkowo rewelacyjnie integrują się z oprogramowaniem Arturia, wieloma DAW (stacjami roboczymi do pracy z dźwiękiem), a także dostarczane są z bardzo bogatym pakietem oprogramowania. Klawiatury są dostępne w wersji 49, 61 i 88-klawiszowych w dwóch wykończeniach: czarnym i białym. Warto podkreślić, że modele 49 i 61 mają klawiaturę hybrydową, natomiast model 88-klawiszowy udostępnia użytkownikom ważoną klawiaturę młoteczkową.

Syntezator Arturia Pigments gratis!

Przekształcanie wyobraźni w dźwięk jest najbardziej fundamentalną, radosną częścią tworzenia muzyki. Syntezator Pigments sprawia, że proces ten jest naturalny, intuicyjny i nieograniczony, a niemal nieskończone opcje stają się proste dzięki przemyślanemu i uproszczonemu GUI, który zapewnia wizualną informację zwrotną na temat tego, jak twoje brzmienie jest tworzone i modulowane. To prawdziwa synteza XXI wieku, która jest idealnym wyborem dla wszystkich producentów, sound designerów i fanów syntezatorów.

Kupując kontroler Arturia KeyLab mkII u autoryzowanych partnerów w Polsce, możesz otrzymać pełną wersję syntezatora Arturia Pigments Gratis! Wystarczy, że wypełnisz formularz weryfikacyjny po zakupie. Promocja trwa do wyczerpania zapasów. Szczegółowe informacje znajdują się w formularzu.

Ile klawiszy potrzebujesz? Jaki kolor?

Zobacz co te kontrolery potrafią i jak wypadają w testach.

Przekształć wyobraźnię w dźwięk z Arturia!

Znajdź w audiotechpro.pl

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Pokaż wszystkie wyniki

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors