Aktualności

Świąteczny prezent od Arturia! Plug-in za darmo.

Plug-in za darmo

Aby wprowadzić Cię w świąteczny nastrój… Arturia ma dla Ciebie prezent!

Ciesz się zupełnie nowym efektem efektem Chorus JUN-6, czyli perfekcyjną emulacją ponadczasowego efektu chorus zaczerpniętego z syntezatora Juno – całkowicie za darmo!

Chorus JUN-6 jest wzorowany na kultowym efekcie stereo, który można znaleźć w serii analogowych syntezatorów Roland Juno z lat 80. Będzie to Twoje nowe ulubione narzędzie do poszerzania miksu i ulepszania brzmienia!

Masz czas do 29 grudnia 2020 r., aby otrzymać prezent w pełnej wersji i cieszyć się nowym niezbędnikiem w studio. Jest to jednorazowe wydanie i nie będzie później dostępne w FX Collection po 29 grudnia, dlatego koniecznie pobierz go dla siebie!

To nie jest kolejny efekt chorus…

Chorus Juno jest wyjątkowy pod względem popularności – zamiast być efektem gitarowym, jednostką montowaną w racku lub tajną bronią studyjną, został wbudowany w klasyczne syntezatory z lat 80 o tej samej nazwie. Zapewnia kultowe brzmienie w stylu vintage – bogaty dźwięk stereo ulubiony przez wszystkich, od Tangerine Dream po Tame Impala.

  • Prosty w użyciu – wciągające, pełne kolorytu brzmienie za naciśnięciem jednego przycisku (lub dwóch) – nie jest potrzebne żadne menu.
  • Autentyczny charakter BBD – wiernie odwzorowany w celu odtworzenia niewątpliwie ciepłego organicznego charakteru obwodów analogowych.
  • Nowoczesna elastyczność – dodano dodatkowe elementy sterujące, aby ulepszyć twoje brzmienie.

Ostatecznie Chorus JUN-6 wprowadza piękny analogowy efekt vintage do nowoczesnego procesu produkcyjnego, wiernie odtworzony z dokładnością na poziomie komponentów i zmodyfikowany za pomocą nowoczesnych rozwiązań. Chorus JUN-6 może być używany w każdym oprogramowaniu do nagrywania kompatybilnym z VST, AAX lub AU.

TA WTYCZKA JEST DOSTĘPNA ZA DARMO W PEŁNEJ WERSJI DO 29 GRUDNIA 2020. Użytkownicy muszą założyć konto Arturia, aby odebrać kopię Chorus JUN-6.

NIE ZWLEKAJ I POBIERZ JUŻ DZIŚ! WESOŁYCH ŚWIĄT! 🙂

LINK DO POBRANIA >>>TUTAJ!<<<

Related Posts