News_banner_Novation
Aktualności

Sound Collective – sierpień / wrzesień 2020

baner_krotos

Pojawiła się nowa edycja oferty Sound Collective, dzięki której użytkownicy sprzętu Novation co kilka miesięcy otrzymują darmowe licencje i rabaty na wtyczki. Tym razem jest to syntezator Simple Concept od Krotos Audio i rabat 50% na jego pełną wersję, Concept.

Oparty na nagradzanym silniku syntezy Concept, Simple Concept skupia się na bibliotece ponad 80 presetów, każdy z nich pozwala na dostęp do innych elementów wirtualnego toru syntezy, poprzez trzy kontrolery Makro. Jeden preset może pozwalać na kontrolę parametrów takich jak „Chorus”, „Shape” czy „Octave”, podczas gdy w innym są to „Tone”, „Filter” i „Space”. Niektóre presety pozwalają na wykorzystanie głośności lub wysokości tonu dowolnego zewnętrznego sygnału audio jako źródło modulacji, a obwiednia ADSR pozwala na kształtowanie amplitudy sygnału.

Za to moduł „Tweak It” randomizuje wartości wcześniej wybranych parametrów, co pozwala na błyskawiczne utworzenie nieskończonej liczby wariacji każdego presetu. Wbudowany oscyloskop zapewni Ci podgląd fali w czasie rzeczywistym.

Pełna wersja Concepta oddaje pełen dostęp do wszystkich elementów syntezatora, składającego się z 2 oscylatorów (każdy z nich pozwala na zmiksowanie 2 kształtów fali), 10 efektów i okraszoną pięknymi wizualizacjami sekcję modulacji. Wszystko to można w sposób kontrolowany randomizować.

Członkowie Sound Collective mogą pobrać Simple Concept i odebrać 50% zniżkę na Concept od 6 sierpnia do 8 października 2020.

Główne cechy

  • Wtyczka VST/AU/AAX dla komputerów Mac i PC
  • Oparty na silniku syntezy Concept
  • 80+ presetów różnego rodzaju
  • Trzy przypisane parametry makro dla każdego presetu
  • Obwiednia ADSR wzmocnienia i/lub obwiednia filtra
  • System randomizacji ‘Tweak It’
  • Wejście audio do modulacji z wykorzystaniem amplitudy lub wysokości dźwięk
  • Oscyloskop wizualizujący sygnał wyjściowy

Program przeznaczony jest dla klientów Novation. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować swój sprzęt Novation, a oferty będą się pojawiać na Twoim koncie Novation co kilka miesięcy. Aby dołączyć do Sound Collective, przejdź do novationmusic.com/register/product. Więcej dowiesz się tutaj!

Related Posts

Dodaj komentarz