Sound_Collective
Aktualności

Sound Collective luty / marzec 2020

Sound_Collective

Novation oddaje w ręce swoich użytkowników kolejną edycję Sound Collective, a w niej Serato Sample LE i 30% rabatu na jego pełną wersję!

Od 6 lutego do 4 kwietnia 2020 r. członkowie Sound Collective mogą cofnąć się w czasie do ery samplerów MPC! Pobierz za darmo Serato Sample LE  i skorzystaj z 30% rabatu na pełną wersję Sample!

Napędzany przez legendarny algorytm Pitch ‘n’ Time od Serato, specjalistów w branży DJ-skiej, Sample LE jest wtyczką, która znacznie ułatwia cięcie, aranżowanie i manipulowanie samplami w czasie rzeczywistym. Ustaw tonację i tempo zaimportowanej pętli lub całego utworu, po czym manualnie lub automatycznie ustaw do 8 cue pointów do wyzwalania przez MIDI lub klawiaturę QWERTY. Możesz też użyć tylko jeden cue point i grać w trybie mono lub poly na całej klawiaturze.

serato_sample

Ustaw długość każdego z sampla i przełączaj pomiędzy dwoma trybami odtwarzania, one-shot i gated. Użyj parametrów Attack i Release do kształtowania obwiedni sampli. Przestrajaj sample o nawet 2 oktawy i zmieniaj prędkość ich odtwarzania o nawet +300%/-75%. Możliwości są nieograniczone: wyizoluj drumkit z pełnego utworu przez przypisanie cue pointów do stopy, werbla i hihatów, zmapuj jeden dźwięk basu i graj nim nowe linie na klawiaturze. Możesz też pociąć wokal i ułożyć zupełnie nową melodię lub przearanżować pętlę w całości, na żywo. Szybki i bardzo prosty workflow Sample LE tchnie ducha oldschoolowych samplerów w Twojego DAWa, a dzięki Pitch ‘n’ Time jakość manipulacji tonacją i czasem odtwarzania jest bezkonkurencyjna.

Członkowie Sound Collective mogą pobrać Serato Sample LE z ich kont Novation między 6 lutego i 2 kwietnia 2020 i skorzystać z 30% rabatu na pełną wersję Sample, które dodaje 24 kolejne cue pady, 3 dodatkowe tryby Autoset, włącznik czułości velocity, filtrowanie, odtwarzanie wsteczne, kontrolę głośności, wiele wyjść i nieograniczone kontrolę nad BPM. Zobacz więcej na stronie producenta.

Więcej informacji o Sound Collective znajdziecie tutaj!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.