Capsule Neon cover
Aktualności

Sound Collective – kwiecień/maj/czerwiec 2022

capsule neon cover

Użytkownicy Novation i Focusrite otrzymują w ramach Sound Collective inspirowaną latami 80. darmową bibliotekę brzmień stworzoną przez Capsule.

W najnowszej odsłonie Sound Collective pojawi się biblioteka brzmień Capsule Neon. Standardowy koszt pojedynczej biblioteki to 19,99$, ale jest możliwy również dostęp w formie subskrypcji za 9,99$ jednak dla użytkowników Novation Sound Collective, Neon jest kompletnie darmowy do pobrania od 14 kwietnia do 22 czerwca (18:00 polskiego czasu).

Capsule to intuicyjny i innowacyjny silnik syntezy, który koncentruje swoje moce sound designu w ośmiu prostych w użytkowaniu makro-kontrolkach. Pod maską Capsule znajduje się wiele typów oscylatorów, jak na przykład wirtualny analog oraz potężny silnik odtwarzania sampli.

Biblioteki brzmień Capsule oraz zestawy brzmień zawierają do 64 instrumentów, które zostały skrupulatnie stworzone przez sound designerów. Każda biblioteka to konretny motyw, poszerzając paletę dźwięków w Twoich utworach.

Odtwórz retro dźwięki lat 80-tych razem z bankiem Capsule Neon. Biorąc za inspirację ponadczasowe brzmienie vintage’owych syntezatorów, Neon wkracza w kultowe realia synthwave’u, new wave’u, industrialnej elektroniki i awangardowego popu.

Twórz potężne akordy, falujące linie basowe i pływające pady, a potem wzmocnij swoje barwy używając chorusa, flangera i delaya i zalej swoją muzykę wiązkami fluorescencyjnego światła. Bądź w gotowości, aby rozświetlić swoje utwory z 64-oma gotowymi brzmieniami, które pozwolą na łatwą, ekspresyjną i inspirującą grę!

Dołącz do Sound Collective rejestrując dowolny produkt firmy Novation lub Focusrite, aby pobrać Capsule Neon i wiele innych wtyczek.

Related Posts