Aktualności

Sound Collective – grudzień 2020 / styczeń 2021

Najnowszą darmową ofertą w programie Sound Collective jest wszechstronny sampler Zampler RX od ZamplerSounds wraz z ogromną biblioteką brzmień. Zarejestrowani posiadacze instrumentów i kontrolerów Novation mogą odebrać tą, sprzedawaną za 99.99€, wtyczkę za darmo między 10 grudnia 2020 a 2 lutego 2021.


Ważąca potężne 11GB biblioteka Zampler RX Creative Bundle składa się z ośmiu banków z oferty Zamplera, jak i również samej wtyczki VST/AU Zampler RX. Oparta na tej samej technologii co legendarny syntezator Dune 3 od Synapse Audio, Zampler RX jest potężnym narzędziem z rozbudowanymi możliwościami odtwarzania, manipulacji i przetwarzania sampli. Uzbrojony w filtr o wielu trybach działania, sześć wbudowanych efektów, modulację zasilaną przez 3 LFO i 3 obwiednie ADSR, jak i pokładowy arpegiator oraz sekwenser, na pewno znajdzie miejsce w Twoim folderze VST.

Jednak prawdziwą rewelacją jest tutaj pakiet ponad 550 patchy gotowych do wykorzystania w Twojej następnej produkcji. Składający się z brzmień smyczkowych, perkusyjnych, dronów, leadów i basów, pakiet Zampler RX Creative Bundle stworzono przy użyciu wielu analogowych i cyfrowych syntezatorów oraz maszyn perkusyjnych, wśród których znalazły się Novation Peak, Bass Station II i DrumStation.

  • Dark Orchestra: 66 pełnych napięcia, kinowych patchy orkiestrowych, idealnie nadających się do muzycznych i audiowizualnych produkcji.
  • Ethnic Symphony: 64 pady i inne elektroniczne brzmienia do produkcji muzyki chill i house
  • Game of Drones: 50 tekstur I ambientów do produkcji muzyki electronicznej
  • Peaktime: energiczne bassy i leady wykręcone na fantastyczny syntezatorze Novation Peak
  • The Analogon: 88 analogowych elektronicznych basów, riffów i arpów nawiązujących do muzyki synthwave, trance i minimal house.
  • Ultimate Drums: 77 zestawów perkusyjnych inspirowanych retro i klasycznymi maszynami perkusyjnymi, między innymi Novation DrumStation i Akai MPC2500.
  • Ultimate Synths: 64 najróżniejszych, syntezatorowych brzmień, pochodzących z klasycznych wirtualnych syntezatorów, w tym Synapse Audio Dune, Xfer Records Serum, LennarDigital Sylenth1 i u-he DIVA.
  • Yin & Yang: 41 patchy basowych i 40 pętli bass/lead, powstałych dzięki Novation Bass Station II.

Wszystko to składa się na przepastną skarbnicę brzmień, których wykorzystanie dzięki intuitywnemu interfejsowi i wysokiej jakości efektom Zamplera RX nie mogłoby być łatwiejsze.

Linki i kody aktywacyjne znajdziesz na swoim koncie Novation, w zakładce My Software, od 10 grudnia 2020 do 2 lutego 2021.

Dowiedz się więcej o Sound Collective

Sound Collective to cykliczna oferta darmowych wtyczek i zniżek od znanych producentów dla posiadaczy sprzętu Novation. Sprawdź najnowszą ofertę i bądź na bieżąco!

Related Posts