Aktualności

Sound Collective – Czerwiec/Lipiec 2019

Sound Collective to centrum społecznościowe, która łączy Ciebie, Novation i najbardziej innowacyjne marki oprogramowania do produkcji muzyki.

Jeśli chcesz mieć wspaniałe instrumenty wirtualne i efekty, Sound Collective zapewni ci to, dzięki regularnemu bezpłatnemu pobieraniu oprogramowania i hojnym rabatom na zaawansowane wtyczki.

Aby dołączyć do Sound Collective, wystarczy zarejestrować dowolny produkt Novation, a następnie co dwa miesiące szukać nowej oferty. Nikt inny nie współpracuje z producentami oprogramowania, tak jak Novation, aby dostarczyć Ci inspirujących narzędzi do produkcji muzyki.

Beatmaker – do robienia bitów

Beatmaker EDEN to intuicyjny instrument wirtualny, dlatego umożliwi Ci szybkie i łatwe konstruowanie kompletnych ścieżek perkusyjnych w doskonałej synchronizacji z programem DAW.

Instrument wirtualny Beatmaker EDEN jest wszechstronny, ponieważ posiada 5 zestawów perkusyjnych i 25 styli.

Po załadowaniu jednego z pięciu zestawów perkusyjnych, wystarczy wybrać jeden dowolny styl.

Następnie uruchomiamy 24 części utworu z przypisanymi nutami MIDI (intro, zwrotki, refreny, bridge, outro, itp.), używając Launchpada lub klawiatury, w szybki sposób tworzymy piosenkę.

Alternatywnie, utwórz własne groovy od podstaw, uruchamiając lub programując pojedyncze dźwięki instrumentu.

Bearmaker Eden w ofercie Ujam kosztuje 49$, użytkownicy Sound Collective otrzymują plugin za free. Oferta trwa do 04.08.2019

Related Posts