Aktualności

Słuchawki KRK z serii KNS przetestowane w boju – test Estrada i Studio!

Synthesaur w ramach magazynu Estrada i Studio przetestował słuchawki KRK KNS6402 i 8402. Wziął je na ponad miesięczną trasę koncertową i zorganizował im prawdziwy chrzest bojowy. A jak wrażenia? Poniżej cytat, który obrazuje, że sprawdziły się w boju 🙂 

„KRK KNS 6402 to doskonały wybór budżetowy zapewniający komfort, małe gabaryty, niewielką wagę i całkiem przyzwoite brzmienie. Niektórych może zmylić ich skromny design i nieobnosząca się z „profesjonalizmem” estetyka jednak są to słuchawki prawdziwie konkurencyjne dla legendarnych w tym przedziale cenowym modeli. Wydaje się wręcz, że w kwestii ergonomii i brzmienia dostałem nieco więcej niż standard, do którego przyzwyczaiłem się w tej półce cenowej, a to cieszy. Z kolei przy KNS 8402 miałem nieodparte wrażenie kosztowania tej podobnej potrawy, jednak z nieco wykwintniejszej restauracji. Wygoda nauszników i jakość pianki z pamięcią kształtów jest wyjątkowa i na pewno będę wspominał ją z niemałym sentymentem. Brzmienie pozwala dość celnie trafiać w oczekiwane rezultaty i mimo, że nie jestem mistrzem słuchawkowego miksu czy produkcji, byłem zaskoczony precyzją niektórych wykonanych przez siebie ruchów”.

Jednak najlepiej zapoznać się z całym testem opublikowanym w magazynie Estrada i Studio, który znajdziesz >>>TUTAJ!<<<

Więcej informacji a propos słuchawek KRK znajdziesz poniżej:

KRK KNS 6402

Słuchawki KRK KNS 6402 zapewniają dokładne wrażenia słuchowe w ekonomicznej i bardzo trwałej obudowie, która idealnie nadaje się do wielu zastosowań.

KRK KNS 8402

Słuchawki KRK KNS 8402 zapewniają dokładne wrażenia słuchowe w bardzo trwałej obudowie, która idealnie nadaje się do wielu zastosowań.

Related Posts