Aktualności

Skorzystaj z okazji i wyposaż swoje studio w urządzenia SSL

Screenshot_2020-05-18 Upgrade Your Studio Sound - Solid State Logic

Wyjątkowa okazja na wyposażenie studia w urządzenia Solid State Logic.

Solid State Logic (SSL) od początku oferował profesjonalne rozwiązania do produkcji muzyki dla inżynierów dźwięku, muzyków i producentów o najwyższej jakości i z nowatorskimi rozwiązaniami.

Teraz SSL oferuje kilka niesamowitych ofert na aktualne urządzenia i konsolety, aby każdy mógł poczuć dźwięk SSL w sercu swojego studia.

SSL Matrix2 + darmowy SSL Fusion!

Solid State Logic Matrix Delta – 16-kanałowa i 40-wejściowa analogowa konsoleta. Posiada wbudowaną matrycę routera sygnałów oraz system wielowarstwowej kontroli programów DAW. Co więcej, konsoleta SSL Matrix 2 swoimi wieloma niespotykanymi rozwiązaniami, powoduje prawdziwą rewolucję w sposobie pracy w studiach produkcyjnych i projektowych.

Solid State Logic Fusion – procesor analogowy SSL FUSION idealny na grupę lub sumę Twoich miksów. Stworzony z myślą o nowoczesnych studiach pracujących w większości in the box. Nadaj analogowej kompresji, saturacji, equalizacji oraz nowej przestrzeni w miksach.

Kupując konsoletę analogową SSL Matrix otrzymujesz gratis znakomity procesor analogowy SSL Fusion.

SSL XLDesk + darmowe SSL 611EQ!

Solid State Logic XL-Desk – Konsoleta analogowa SSL XL Desk to urządzenie przeznaczone do nagrywania i miksowania w środowisku analogowym bez konieczności posiadania zarówno zintegrowanej kontroli DAW, jak i automatyki, którą oferują inne urządzenia SSL.

Solid State Logic 611EQ – Analogowy korektor SSL E-Series EQ Module 500 stworzono po to, aby przywrócić życie brzmieniu klasycznej konsolety SSL z lat 80. słynnemu modelowi 4000E. Korektor składa się z dwóch różnych korekcji brzmienia, które wykorzystywano w edycjach konsolet produkowanych pomiędzy rokiem 1979 a 1989. Każde z tych dwóch brzmień charakteryzuje się unikalną specyfikacją tonalną i kształtem krzywych korekcji.

Kupując konsoletę analogową SSL XL-Desk otrzymujesz gratis:

Przy modelu XL-Desk z 4 modułami equalizera SSL611 – kolejne 4 moduły SSL611eq GRATIS!

Przy modelu XL-Desk z 8 modułami equalizera SSL611 – kolejne 8 modułów SSL611eq GRATIS!

SSL Native Essentials Bundle za 4.99$/miesięcznie

Solid State Logic Native – Pakiet plug-inów SSL Native jest kolekcją narzędzi do obróbki audio o fenomenalnej jakości brzmienia i walorach użytkowych znanych z wielkoformatowych konsolet SSL serii C.

SSL VHD Pre 500 tańszy o 30%

Solid State Logic VHD Pre 500 – to niezwykle wszechstronyy preamp uznanej marki SSL. Idealny podacz nagrań oraz kreacji brzemienia w trakcie miksów. Preamp SSL, dzięki technologii Super Analogue, pomoże uzyskać niezwykle czyste brzmienie lub pozwoli zwiększyć możliwości harmoniczne w trybie VHD (Variable Harmonic Drive).

Więcej informacji na temat aktualnych promocji w zakładce CENNIK. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu pod adresem: k.kowalewski@audiotechpro.pl lub telefonicznie: 668870419.

Related Posts