launchkey 88 muzyk recenzja news
Aktualności

Recenzja Novation Launchkey 88 Mk3 w Muzyku

Jeśli szukacie kontrolera MIDI/USB z 88 klawiszami to magazyn Muzyk może mieć coś, co Was zainteresuje – recenzję najnowszej klawiatury Novation Launchkey 88.

novation launchkey 88 muzyk recenzja body

Recenzujący klawiaturę Grzegorz Bartczak napisał m.in. że:

(…) Launchkey 88 dowodzi że warto było uzbroić się w cierpliwość. O ile funkcje oferowane przez ten model nie odbiegają od znanych z dotychczas dostępnych klawiatur Launchkey MK3, to właśnie liczba klawiszy i zastosowany mechanizm sprawiają, że jest to propozycja warta rozważenia przez różne grupy potencjalnych odbiorców. Co prawda częściowo doważona klawiatura jest rozwiązaniem pośrednim między typowo syntezatorowymi a doważonymi, ale na pewno nie brakuje osób, dla których taka konstrukcja będzie odpowiednią. (…)

Nie można też nie wspomnieć o zaawansowanej integracji z programem Ableton Live, która sprawia że jego obsługa z poziomu Launchkey 88 jest wygodna i intuicyjna. Także możliwość kontrolowania innych programów DAW przy pomocy potencjometrów, przycisków i padów dostępnych na panelu przemawia na korzyść tego modelu.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij poniżej i sprawdź całą recenzję!

Novation Launchkey 88 Mk3

Novation Launchkey 88 Mk3 to kontroler MIDI, który posiada półważoną klawiaturę premium i ścisłą integrację z programami DAW, dzięki czemu tworzenie utworów jest niezwykle proste i przyjemne. Poszerz swój muzyczny słownik z inspirującymi narzędziami i twórz muzykę bez ograniczeń.

Related Posts