focusrite vocaster two studio ppe.pl review news
Aktualności

Recenzja Focusrite Vocaster Two Studio w ppe.pl

focusrite vocaster two studio ppe.pl review header

Focusrite Vocaster to seria nie tylko interfejsów, ale również mikrofonów, co jest kompletną nowością w przypadku tego producenta. W związku z tym powstały specjalne zestawy Studio zawierające interfejs, mikrofon i słuchawki, żeby móc tworzyć od razu po otwarciu pudełka.

Zestaw Vocaster Two Studio zawierający interfejs Vocaster Two, mikrofon Vocaster DM14v (z przewodem XLR!) i zamknięte słuchawki HP60v i taki pakiet trafił do recenzji w serwisie ppe.pl.

Recenzujący Maciej Zabłocki napisał o urządzeniu tak:

Muszę przyznać, że trudno było mi znaleźć jakiekolwiek wady testowanego dzisiaj sprzętu. Ma wszystko, co jest potrzebne do sprawnego przeprowadzenia rozmowy. Wykorzystuje też stworzone wcześniej, bardzo dobre presety do regulacji barwy głosu. W zestawie znajdziemy też topowy mikrofon studyjny i wysokie słuchawki. Działanie jest bardzo proste i natychmiastowe, a obsługa dosłownie bezproblemowa. Wystarczy jedynie ściągnąć aplikację do nagrywania dźwięku. Jakość wykonania i design Vocastera to jego duże zalety, a jedynym ograniczeniem może być co najwyżej cena.

Focusrite Vocaster Two Studio

Jak uzyskać najlepszą konfigurację studia, jakiej potrzebuje Twój podcast? Odpowiedź nigdy nie była bardziej oczywista. Uzyskaj profesjonalny dźwięk dzięki dołączonemu mikrofonowi studyjnemu o brodcastowej jakości. Dzięki słuchawkom zamkniętym słuchawkom studyjnym usłyszysz swój program w najdrobniejszych szczegółach. Nagrywaj rozmowy w studiu, przez telefon lub online. Ustaw poziomy, wzmocnij dźwięk jednym kliknięciem i w kilka sekund wyróżnij się dzięki Focusrite Vocaster Two Studio.

Related Posts