Wes Audio

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Show sidebar

Wes Audio Dione Starlight

_DIONE STRALIGHT to analogowy kompresor w stylu BusCompressor w formacie 500 z opcją sterowania cyfrowego z poziomu programu DAW poprzez wtyczkę VST/AAX. Wersja STARLIGHT posiada limitowaną grafikę i czarną obudowę. Moduł _DIONE może współpracować w większością dostępnych na rynku ram do modułów w formacie 500 i komunikować się z komputerem poprzez kablem USB lub w obudowie _TITAN, która może integrować większość modułów z recall.

Wes Audio _PROMETHEUS

_PROMETHEUS jest w pełni analogowym pasywnym korektorem w stylu pultec z headroomem +24dBu.

Wes Audio _CALYPSO

_CALYPSO to przetwornik audio zaprojektowany do pracy w obudowach formatu 500.

Wes Audio Supercarrier

Supercarrier to rama dla 10 modułów w formacie serii 500.

Wes Audio TIMBRE

TIMBRE to vari-mu kompresor w stylu STA-Level oparty na lampie 6386. Bardzo charakterne brzmienie oraz prosta obsługa to jego główne zalety. Timbre został wyposażony w filtr Sidechain, możliwość linkowania stereo, funkcję bypass oraz dodatkowy tryb pracy, TRIPLE.

Wes Audio Beta76

WesAudio Beta76 to analogowy kompresor wyposażony w opcję wyboru trybu pracy modern lub vintage decydującym o układzie desymetryzacji sygnału wejściowego.

Wes Audio _MIMAS

_MIMAS to analogowy kompresor w stylu 1176 w formacie 500 z opcją sterowania cyfrowego z poziomu programu DAW poprzez wtyczkę VST/AAX. Oprócz standardowego trybu pracy kompresora mamy również tryb Saturation Mode, w którym potencjometry input i output działają zależnie od siebie.

Wes Audio _DIONE

_DIONE to analogowy kompresor w stylu BusCompressor w formacie 500 z opcją sterowania cyfrowego z poziomu programu DAW poprzez wtyczkę VST/AAX. Oprócz standardowego trybu pracy kompresora mamy również tryb Saidchain oraz A/B.

Wes Audio _Hyperion

W pełni analogowe i parametryczne EQ z cyfrową kontrolą w formacie 500
_HYPERION to w pełni analogowe i parametryczne EQ z headroomem na poziomie +24dBu. Posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, które wyróżniają go na tle innych procesorów na rynku.

DuePre

Urządzenie DuePre w formacie 500 to analogowy przedwzmacniacz z opcją przełączania brzmienia nawiązującego do znanych klasyków; RED oraz GREEN.