Aktualności

Plugin Collective – wrzesień/październik 2020

Plugin Collective Reason Lite

Wrzesień to dla wielu koniec wakacji i powrót do pracy. A czym jest dla muzyków? Nową ofertą Plugin Collective! Tym razem jest to naprawdę bogactwo instrumentów i efektów. Od 21 września do 19 listopada członkowie Plugin Collective mogą pobrać Reason Lite za darmo!

Odchudzona wersja legendarnego Reasona, oznaczona jako Lite, pozwala Ci wykorzystać pełen Reason Rack jako wtyczka VST3/AU/AAX w dowolnym programie DAW na komputerach Mac i PC. Wirtualny Rack mieści w sobie 19 różnych urządzeń, które możesz wykorzystać oddzielnie lub łączyć je w dowolny sposób poprzez słynny „tylni” panel Reasona, w którym odbywa się patchowanie. Kolejne urządzenia (z pośród ponad 700 dostępnych!) możesz dokupywać w sklepie Reason Studios w dowolnym momencie.

Reason Lite może też pracować jako niezależna stacja DAW, pozwalająca na sekwensowanie i edycję do 8 śladów audio i/lub MIDI, z pełnym dostępem do szafy Rack i wszystkich jej efektów.

Posiadacze interfejsów Focusrite mogą pobrać Reason Lite za darmo odwiedzając swoje konto Focusrite od 21 września do 19 listopada. Reason Lite może być ulepszony do pełnego Reasona 11 w sklepie Reason Studios za 239£, czyli o 70£ taniej niż w przypadku normalnego zakupu pełnej licencji.

Więcej o ofercie Plugin Collective dowiesz się tutaj:


Dowiedz się więcej!

Related Posts