Aktualności

Plugin Collective – styczeń/marzec 2021

Pojawił się pierwszy tegoroczny Plugin Collective, a w nim DAW Cassette, czyli taśmowe brzmienie lo-fi w Twoim DAW!

Pierwszym upominkiem od Plugin Collective w 2021 roku jest błyskawicznie dodający retro vibe’u do Twoich produkcji efekt emulujący brzmienie starych kaset DAW Cassette od Klevgrand (sprzedawany w cenie 40$) i 40% rabatu na następne zakupy w ich sklepie.

Taśmowe emulacje stały się dosyć powszednie we współczesnym, opartym na wirtualnych efektach studiu nagraniowym, dlatego Klevgrand postanowił inaczej ugryźć temat. DAW Cassette przenosi twoją muzykę do czasów domowych magnetofonów. Wybierz jakość, rodzaj taśmy i głowic, dodaj biały lub różowy szum, zmień kąt ustawienia głowic aby wprowadzić niezgodności fazowe i ukształtuj finalną barwę za pomocą czteropasmowego, graficznego EQ.

Członkowie Plugin Collective mogą pobrać wtyczkę DAW Cassette za darmo z użyciem odpowiedniego kodu z ich konta Focusrite od 28 stycznia do 25 marca 2021 r!

Dowiedz się więcej o Plugin Collective

Plugin Collective to cykliczna oferta darmowych wtyczek i zniżek od znanych producentów dla posiadaczy sprzętu Focusrite. Sprawdź najnowszą ofertę i bądź na bieżąco!

Kliknij tutaj!

Related Posts