plugincollective
Aktualności

Plugin Collective – styczeń / luty 2020

Od sierpnia 2016, co miesiąc użytkownicy zarejestrowanych interfejsów Focusrite mają dostęp do specjalnych ofert na pluginy. W programie Plugin Collective uczestniczą tacy producenci pluginów, jak ASS Applied Acoustics Systems, Sugar Bytes, Nugen Audio, Exponental Audio, Fabfilter, D16 Group, Flux, Eventide, iZotope.

Od 16 stycznia do 5 marca członkowie Plugin Collective mogą za darmo odebrać licencję na wtyczkę Monofilter Elements od Nugen Audio. Ten plugin pomaga lepiej osadzić niskie częstotliwości w miksie poprzez sprowadzenie ich do sygnału mono, bez wpływu na pozostałe pasma. Zastosuj go na sumie, aby wyeliminować niezgodności fazowe i uzyskać lepszą czytelność na systemach mono. Wrzuć Monofilter Elements na ślady stereo, aby ujarzmić szerokie basy i przeciwdziałać rozmyciu niskich częstotliwości przez efekty stereofoniczne.

Dodatkowo, wykorzystaj z rabatu o wartości 100£ w sklepie Nugen Audio na profesjonalne narzędzia do produkcji muzycznej. Wystarczy, że kwota zakupu przekroczy 100£.

Więcej informacji na temat całej akcji znajdziesz tutaj:

plugincollective

Related Posts