plugin_collective
Aktualności

Plugin Collective – marzec / kwiecień 2020

Od sierpnia 2016, co miesiąc użytkownicy zarejestrowanych interfejsów Focusrite mają dostęp do specjalnych ofert na pluginy. W programie Plugin Collective uczestniczą tacy producenci pluginów, jak ASS Applied Acoustics Systems, Sugar Bytes, Nugen Audio, Exponental Audio, Fabfilter, D16 Group, Flux, Eventide, iZotope.

Od 12 marca do 7 maja 2020 użytkownicy interfejsów Focusrite mogą pobrać wtyczkę IGNITE od Mastering The Mix oraz skorzystać z półrocznego trialu na ich masteringowe EQ BASSROOM.

IGNITE to dynamiczny saturator i przester, który reaguje na głośność i barwę sygnału. Dodaje charakteru i pozwala na poszerzenie bazy stereo dowolnego instrumentu lub wokalu. Skoncentruj saturację na konkretnych częstotliwościach, dostosuj poziom threshold powyżej którego się pojawia, dopasuj ustawienia dwustopniowej obwiedni i wybierz sygnał (left/right, mid, side) na którym chcesz pracować. To wszystko czego potrzebujesz, aby podkreślić dowolny element miksu.

BASSROOM i jego genialny interfejs 3D oraz dostosowane do konkretnych gatunków muzycznych sugestie EQ – oparte na analizie Twoich miksów w czasie rzeczywistym – czynią kontrolę nad niskimi częstotliwościami łatwiejszą niż kiedykolwiek. Najwyższej jakości processing 5 dokładnie skalibrowanych zakresów częstotliwości pozwala ci osiągnąć doskonały balans niskiej średnicy i wyraźnych dołów, kluczowego rejonu w profesjonalnych masterach.

Główne cechy:

Ignite

  • wprowadza saturację, od delikatnego podkolorowania do pełnego zmiażdżenia dźwięku;
  • możliwość wyboru zakresu częstotliwości z pomocą wysokiej jakości filtrów;
  • aplikuje saturację dynamicznie dzięki parametrom threshold i obwiedni;
  • możliwość pracy w trybie stereo lub mid/side;
  • wskaźniki pomagające w ustawieniu filtrów i progu zadziałania;

BASSROOM

  • przejrzysty, skalowany interfejs 3D;
  • unikatowa konstrukcja filtrów wnosząca niezrównaną przejrzystość brzmienia;
  • sugestie EQ dla różnych gatunków muzycznych pozwalające osiągnąć świetne rezultaty w przeciągu minut;
  • importowanie własnych utworów referencyjnych;

Członkowie Plugin Collective mogą pobrać wymienione wtyczki logując się do swojego konta Focusrite. Więcej o ofercie Plugin Collective dowiesz się tutaj:

Related Posts