Aktualności

Plugin Collective – listopad/styczeń 2020

W nowej ofercie Plugin Collective, trwającej od 19 listopada do 14 stycznia, Focusrite sprezentował swoim klientom nagradzaną wtyczkę polskiego studia D16 Group. Jest nią Devastor 2 – na stronie autorów dostępny za 49€. Do licencji dołączono też zniżkę 50% w sklepie D16 Group.

Devastor 2 to wtyczka oferująca wielopasmowy efekt distortion, oparty na sekcji distortion legendarnej emulacji syntezatora Roland TB-303, Phoscyon od D16. Oferuje sekcję kontroli dynamiki, przesteru i filtrów w analogowym stylu, pozwalając na uzyskanie nieskończonej liczby rezultatów, od delikatnego ocieplenia konkretnego pasma do całkowitego zniekształcenia i zmiażdżenia sygnału.

Podkreśl atak dźwięku z pomocą jednego pokrętła sterującego kompresorem i przesteruj sygnał budzącą zachwyt emulacją ogranicznika diodowego, wykorzystując jedną z sześciu krzywych o zmiennym kształcie. Formuj pasmo częstotliwości – przed, po i/lub równolegle z obwodem distortion – trzema niezależnymi filtrami, z których każdy może pracować w trybie low pass, hi pass, band pass i band reject. 9 różnych konfiguracji przepływu sygnału między sekcjami pozwoli Ci na uzyskanie żądanego rezultatu. Do dyspozycji jest również limiter i pokrętło dry/wet.

Prostota obsługi i przekonywująco analogowe brzmienie czynią Devastora 2 niesamowicie uniwersalnym i potężnym procesorem dźwięku, przydatnym w sound designie i realizacji miksów.

Członkowie Plugin Collective mogą pobrać wtyczkę Devastor 2 za darmo z ich konta Focusrite od 19 listopada 2020 do 14 stycznia 2021 r. Aktywowanie wtyczki automatycznie odblokuje 50% rabat w sklepie D16 Group.

O Plugin Collective

Dowiedz się więcej o ofercie i poprzednich edycjach.

Kliknij tutaj

Related Posts