plugin collective holiday bundle
Aktualności

Plugin Collective – listopad / grudzień 2019

Plugin Collective – grudzień/styczeń 2019

Od sierpnia 2016, co miesiąc użytkownicy zarejestrowanych interfejsów Focusrite mają dostęp do specjalnych ofert na pluginy. W programie Plugin Collective uczestniczą tacy producenci pluginów, jak ASS Applied Acoustics Systems, Accusonus, Sugar Bytes, Zplane, Nugen Audio, Exponental Audio, Fabfilter, D16 Group, Flux, Positive Grid, Sound Radix, Eventide, iZotope, Audio Thing.

Oferta na kolejne dwa miesiące tj. od 14 listopada 2019 r. do 16 stycznia 2020 r. dotyczy procesora stereo GROW firmy Mastering The Mix, inteligentnej wtyczki Balancer marki Sonible i wirtualnego gitarzysty Iron VST / AU / AAX od firmy UJam.

GROW pozwala poszerzać obraz stereo wybranych częstotliwości wykorzystując zjawiska psychoakustyczne. Może być stosowany dynamicznie, poszerzając sygnał, gdy przekroczy on wybrany treshold, zwiększając energię pojedynczych śladów lub całego miksu.

plugin collective holiday bundle

Balanced to wtyczka opracowana przez Sonible we współpracy z marką Focusrite, która automatycznie stosuje wbudowane filtry i algorytmy, aby dopasować barwę sygnału wejściowego do jednego z wielu instrumentalnych i wokalnych profili. Wybierz ustawienie charakteru, odkręć Intensity i napraw kiepskie nagrania lub uczyń te dobre jeszcze lepszymi!

Za to UJam Iron to wirtualny instrument – a właściwie wirtualny gitarzysta! Uzbrojony w 1000 samplowanych fraz w 100 różnych rockowych i metalowych stylach pozwala producentom na każdym poziomie nagrywać autentyczne rockowe i metalowe riffy!

Członkowie Plugin Collective mogą pobrać wymienione wtyczki logując się do swojego konta Focusrite od 14 listopada 2019 r. do 16 stycznia 2020 r. Nie czekaj! 🙂

plugin collective więcej

Related Posts

Dodaj komentarz