Aktualności

Plugin Collective – lipiec / sierpień 2020

107699351_3459060397451170_7269315552560286361_o

Od sierpnia 2016, co miesiąc użytkownicy zarejestrowanych interfejsów Focusrite mają dostęp do specjalnych ofert na pluginy. W programie Plugin Collective uczestniczą tacy producenci pluginów, jak ASS Applied Acoustics Systems, Sugar Bytes, Nugen Audio, Exponental Audio, Fabfilter, D16 Group, Flux, Eventide, iZotope.

Do końca sierpnia użytkownicy interfejsów Focusrite mogą pobrać świetną emulację magnetofonu taśmowego od Black Rooster Audio. Magnetite jest dostępny za darmo do 3 września w ramach oferty Plugin Collective, a wraz z nim znacząca zniżka na pakiet wtyczkowych kompresorów Compressor Bundle.

Produkując w środowisku cyfrowym często sięgamy po efekty, które dodadzą naszym śladom nieco analogowego ciepła i energii. Magnetite jest doskonałą wtyczką do pogrubiania bębnów i basów, podbijania prezencji wokalu oraz sklejania całego miksu na szynie sumującej. Wybierz jeden z 3 rodzajów taśmy – podkreślającą basy czarną, bardziej intensywną w wyższych pasmach niebieską lub neutralną i wyważoną czerwoną.

Magnetite kosztuje 89$ w sklepie internetowym producenta, ale członkowie Plugin Collective mogą pobrać go za darmo z konta Focusrite do 3 września, jak również skorzystać z kodu rabatowego, który uprawnia ich od zakupu Compressor Bundle, pakietu wtyczkowych emulacji znanych, ale i nieco mniej popularnych kompresorów za 249$ zamiast 684$.

Członkowie Plugin Collective mogą pobrać wymienione wtyczki logując się do swojego konta Focusrite. Więcej o ofercie Plugin Collective dowiesz się tutaj:

Related Posts