lofi glow news
Aktualności

Plugin Collective – czerwiec / październik 2022

plugin colective lofi glow

W nowej edycji Plug-In Collective użytkownicy Focusrite i Novation otrzymują darmową kopię wtyczkowego syntezatora Lo-Fi Glow firmy Native Instruments oraz trzymiesięczny okres próbny KOMPLETE NOW!

Najnowsza odsłona ekskluzywnego prezentu dla społeczności Plug-In Collective to wtyczkowy syntezator Lo-Fi Glow firmy Native Instruments (normalnie 49 dolarów) oraz trzymiesięczny okres próbny KOMPLETE NOW – ich stale zmieniającego się zestawu instrumentów i efektów (normalnie 9,99 dolarów miesięcznie). Od 22 czerwca 2022 r. do 6 października 2022 r. wszyscy członkowie Plug-In Collective mogą odebrać swój egzemplarz Lo-Fi Glow i rozpocząć darmowy okres próbny KOMPLETE NOW.

LO-FI GLOW – tekstury lo-fi na wyciągnięcie ręki

Lo-Fi Glow to wysokiej jakości instrument oferujący syntezatory vintage, klawisze, organy, gitary i basy – wszystkie przetwarzane przez pedały efektów, magnetofony i samplery. Charakterystyczne dźwięki Lo-Fi Glow oferują zamgloną, rozmytą, brudną melodykę lo-fi, a także posiadają potężne narzędzia pod maską. Od niestandardowych łańcuchów efektów po edycję makr – łatwo jest szybko wyrzeźbić własne brzmienie.

KOMPLETE NOW – co miesiąc najlepsze syntezatory, samplery i efekty

KOMPLETE NOW oferuje członkom możliwość zdobycia jednych z najbardziej poszukiwanych narzędzi produkcyjnych – zestaw najważniejszych instrumentów i efektów, które pomogą Ci uzyskać wysokiej jakości brzmienie, niezależnie od gatunku.

„Na potrzeby tej oferty nawiązaliśmy współpracę z jednym z gigantów świata wtyczek, firmą Native Instruments” – mówi Jonathan Campbell, menedżer produktu w Plug-In Collective.

„Zaproponowali nam swój fantastyczny instrument LO-FI GLOW, oparty na próbkach syntezator o ziarnistej estetyce”.

„Jak sama nazwa wskazuje, dźwięki zawarte w tym instrumencie są naprawdę nasycone i ciepłe. Gra się na nim z prawdziwą przyjemnością i bardzo łatwo jest wydobyć z niego piękne melodie, które wpiszą się w Twoje produkcje. Szczególnie podobają mi się brzmienia padów i klawiszy. Poziom dostosowania i kontroli, jaki masz do dyspozycji, oznacza, że możesz uzyskać całkiem wyjątkowe brzmienia.”

„Ogólnie rzecz biorąc, ten instrument jest wspaniały użyciu i jest niezwykle wysokiej jakości, czego można oczekiwać od marki takiej jak Native Instruments”.

Członkowie Plug-In Collective mogą otrzymać bezpłatną kopię instrumentu LO-FI GLOW od 22 czerwca 2022 r. do 6 października oraz uzyskać dostęp do trzymiesięcznego bezpłatnego okresu próbnego KOMPLETE NOW.

Poniżej możecie sprawdzić film Maćka Polańskiego z kanału Musoneo, aby dowiedzieć się, jak brzmi w akcji LO-FI GLOW.

O Plug-In Collective

Plug-In Collective to centrum społeczności, które łączy Ciebie, Focusrite i Novation oraz najbardziej innowacyjne marki oprogramowania. Aby znaleźć wspaniałe wirtualne instrumenty i efekty, trzeba być na bieżąco z ciągłym napływem nowości. Plug-In Collective ułatwia to zadanie, oferując regularne bezpłatne pobieranie oprogramowania i hojne rabaty na wysokiej klasy wtyczki. Aby dołączyć do Plug-In Collective, wystarczy zarejestrować dowolny produkt Focusrite lub Novation, a następnie co kilka miesięcy oczekiwać na nową ofertę. Nikt inny nie współpracuje z producentami oprogramowania tak jak oni, aby zapewnić Ci inspirujące narzędzia do kolejnych produkcji.

Related Posts